Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Jak se dostat do Londýna za 400 KčChystáte se do Londýna a chcete výrazně ušetřit? Pak čtěte následující řádky, máme pro vás tip na web, který by vám s hledáním levných letenek mohl pomoci.

Levné letenky.org: Levné letenky, lowcosty.
Takže: Cestovat do Londýna můžeme velmi levně a pohodlně? Jen vědět jak. Co proto tedy udělat? Stačí si rezervovat levné letenky do Londýna s odletem z Prahy a koupit si letenku za 400 Kč. Vážně? Jak tedy objednat letenky za pár korun?

Příklady použití
Nejvýhodněji se dopravíme do Londýna letecky, ale jak ušetřit na letence, když létání dopravním letadlem není zrovna levná záležitost? Ušetříme, když si rezervujeme let nízkonákladové letecké společnosti, kde sice není prioritou komfort, ale za to nízké náklady!

Nejvýhodnější nabídky na levné letenky do Anglie pořádá zřejmě letecká společnost Wizz Air. Levné letenky do Londýna je tak možné si rezervovat např. již za zmíněných 400 Kč. Nejvýhodnější ceny kdy letět do Londýna, nebo kdy si rezervovat akční letenky je možné si vyhledat podle posledních aktualit.

Další letecké společnosti, u kterých je možné si rezervovat levné letenky do Londýna: Ryanair, Easyjet, BMI, Smart Wings a další.

Co byste ještě měli vědět
Nezapomente, že vyhledané levné letenky je potřeba rezervovat neprodleně, jelikož ty nejvýhodnější akční letenky mohou být velmi rychle vyprodány, nebo se může zvýšit její cena.
(24. 4. 2012 | romiik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí