Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Print24: Ofsetová tiskárna on-lineHledáte levný a rychlý ofsetový tisk? Online společnost print24.cz poskytuje komplexní tiskárenské služby. A snadno si je zařídíte prostřednictvím jejího webu. A právě o tom tu dnes bude řeč.

print24: Tisk ofsetem ve vysoké kvalitě za zajímavých podmínek.
V dnešní době je možné dělat na internetu takřka vše. Také objednávka tisku v uvedené tiskárně se provádí přes internet a po vytištění je zakázka odeslána na adresu zadavatele. "Vysoká rychlost odezvy, perfektní kvalita a nízké ceny jsou tady pro vás," slibuje web.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Produkuje tisk letáků, dopisní obálky, dopisní papír, hlavičkový papír, kalendáře, prospekty, nálepky s adresou, plakáty, podložky na psací stůl, pohlednice, poznámkové bloky, poznámkové lístky, prezentační desky,prospekty se šitou vazbou, razítka, samolepky, vizitky taktéž vizitky zdarma, časopisy lepené a také tiskové listy.

Slibuje nejmodernější technologie pro tisk a optimalizaci výrobního procesu, které umožňují realizaci zakázek od malého množství. Rozsah služeb tak uspokojí soukromé osoby, malé firmy i velké společnosti a organizace.

Na závěr
Více než 500 zaměstnanců pracuje dle majitelů 24 hodin denně s nejmodernejší technologií na pracovní ploše více než 10. 000 m². Sídla firmy se nachazejí v 23 zemích - Belgie, Brazílie, Česká Republika, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Kanada, Luxemburg, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko, Švédsko, Švícarsko, Velká Británie a USA.
(10. 10. 2011 | janb080)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí