Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

LaHody.cz: Delikatesy pro každéhoDnes vám představíme zřejmě první e-shop v ČR zaměřený na kvalitní potraviny, delikatesy a pečivo na jednom místě. V Praze při objednávce do 16 hodin v pracovní dny bude přitom zboží doručeno ještě tentýž den.

LaHody: Zde si lze objednat uzeniny, marmelády a chutney, koření, alkoholické i nealkoholické nápoje nebo oleje.
Společnost LaHody.cz zahájila internetový prodej a rozvoz kvalitních potravin i delikates. Na webových stránkách LaHody.cz si lze objednat uzeniny, marmelády a chutney, koření, alkoholické i nealkoholické nápoje nebo oleje. Ke všem výrobkům najdou návštěvníci stránek krátkou anotaci včetně jejich výrobce a složení. Rozvoz zajišťuje kurýrní služba. Lze si tak snadno naplánovat čas doručení potravin a mít tak potraviny kdykoli v týdnu.

Najdete tu například...
Na internetové adrese www.LaHody.cz, v netypickém a příjemném prostředí, naleznou návštěvníci škálu potravin od pečiva přes sýry a uzeniny, vodu, mošty, koření až po vína. Drtivá většina potravin, byla dle provozovatelů předem ochutnána, vyzkoušena a ohodnocena, což shrnuje krátká anotace ke každému zboží.

LaHody nabízejí rozvoz po Praze v pracovní dny. Cena dovozu je 180,- Kč, při větší objednávce se cena snižuje až na nulu, navíc je rozvoz prostřednictvím kurýrní služby velice rychlý. Při objednávce do 16 hodin v pracovní dny bude zboží doručeno ještě tentýž den.

Průvodcem na stránkách je animovaná figurka, „LaHodný“, který komentuje potraviny a píše odpovědi na dotazy uživatelů i blog, který je součástí stránek. „Přemýšlel jsem, jak více zlidštit a otevřít neosobní prostředí internetového obchodu a LaHodný, který má vše na starosti a navíc si může dovolit říct to, co já jen těžko, pro mě byl vhodným prostředníkem.“ uvádí majitel firmy Miroslav Kleňha. Ten nalezl prvních několik desítek produktů, které mají kritéria poctivé a vynikající práce výrobců. Jejich počet hodlá stále navyšovat. Podle svých slov plánuje „zaměřit úsilí na vytvoření stabilní základny výrobků a importovat také LaHody ze zahraničí.“ Jako první zahraniční výrobky se objeví v LaHodách olivové oleje z Itálie a vína z německého Alsaska. Gró produktů tedy nyní tvoří výrobky českých producentů, mezi kterými se již dá najít spousta delikátních záležitostí. Největší bolestí je podle Kleňhy spolehlivost výrobců, díky níž museli být některé výrobky z nabídky vyřazeny přesto, že byly skvělé. „Zatím nemáme v České republice vypěstovaný zdravý vztah ke svému zákazníkovi, což se mění jen pomalu. Myslím, že LaHody k této změně aktivně přispějí,“ uvedl.

Na závěr
Jde zřejmě o první e-shop s komplexní nabídkou kvalitních potravin v Česku, navíc s docela vtipně pojatým obsahem. Pokud jste tedy milovníky pochutin, nenechte si ho ujít.
(30. 5. 2011 | lahodny)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí