Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Vzdělání

Virtuální laboratoř od XeroxuNa zcela nových stránkách on-line laboratoře firmy Xerox lze prozkoumat její nejnovější technologie a poskytnout vývojářům okamžitou zpětnou vazbu. Zákazníci se tak mají stát aktivní součástí výzkumu, který povede k novým produktům, aplikacím či službám.

Laboratoř Xerox: Prozkoumejte nejnovější technologie Xeroxu a pošlete svůj názor.
„V Xeroxu žijeme pro změny, neustále posunujeme hranice probádaného a prozkoumáváme nové inovativní přístupy,“ uvádí Sophie Vandebroek, ředitelka společnosti Xerox pro inovace a prezidentka Xerox Innovation Group a dodává: „Spolupráce s uživateli na celém světě nám přináší čerstvé nápady, pestré názory a širokou expertízu, která nám umožňuje vyvíjet pro naše zákazníky přelomové inovace.“

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Open Xerox je společný projekt výzkumníků Xerox Research Centre Europe a Xerox Research Center Webster a zahrnuje také projekty výzkumného centra PARC (Palo Alto Research Center). Uživatelé si mohou vyzkoušet jednotlivé aplikace, ale také se zaregistrovat pro přístup k širší škále technologií, využívat služby a testovat dostupné technologie v aplikacích třetích stran.

„Open Xerox je vlastně taková virtuální laboratoř, kde se může každý od zákazníků přes technologické experty až po potenciální partnery zúčastnit testování technologií,“ uvádí Victor Ciriza, vedoucí laboratoře Evropského výzkumného centra Xerox.

K některým službám lze přistupovat i přímo z multifunkčních zařízení Xerox vybavených platformou rozšiřitelného rozhraním EIP (Extensible Interface Platform). V současnosti nabízí stránka více než 20 služeb, z nichž některé vyžadují přihlášení. Mezi jinými můžete vyzkoušet například tyto technologie:

- Trailmeme – inovativní technologie pro publikaci na webu umožňující načrtnout návštěvníkům cesty bludištěm on-line obsahu.

- Simple Personalized Imaging – aplikace s jednoduchým rozhraním ve formě průvodce, do které mohou uživatelé nahrát své fotografie, vybrat místo a do něj umístit přirozeně vytvarovaný text, který respektuje perspektivu objektů na snímku, případně mohou nahradit text již existující.

- Linguistic technology – nejmodernější nástroje, které zvládnou identifikovat v dokumentu podstatná jména, slovesa a další části pro pokročilé vytěžování informací obsažených v nestrukturovaném textu.

- Xeproc – jazyk typu DSL (Domain Specific Language), což je programovací jazyk určený k efektivnímu řešení konkrétního úzce vymezeného problému v oblasti vývoje software, který usnadňuje tvorbu široké škály aplikací pro zpracování dokumentů poskytujících například transformace formátů, extrakci informací, indexování nebo navigaci.

Na závěr
Xerox se proslavil řadou zajímavých vynálezů, a proto jeho nový počin jistě stojí za pozornost. Dodejme že Xerox je přední světová společnost v oblasti obchodních procesů a správy dokumentů. 136 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa.
(29. 3. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí