Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Koupelny Porcelanosa Grupo vás překvapíObklady, dlažba, koupelny, kuchyně, fasádní obklady, venkovní dlažba, sanita, to vše nabízejí stránky Porcelanosa Grupo. Pokud tedy zvažujete přestavbu své koupelny, nebo plánujete koupelnu novou, najdete zde nejen inspiraci.

Koupelny Porcelanosa Grupo: Porcelanosa Grupo Koupelnové studio. Obklady, dlažby, sprchové kouty, hydromasážní vany...
Porcelanosa Grupo, koupelnové studio, nabízíme obklady, dlažby do koupelny, kuchyní i venkovní. Prodávají sprchové kouty, hydromasážní vany, sanitu, radiátory, koupelnový nábytek, doplňky, kuchyně, lepidla i spárovací hmoty známé španělské značky Porcelanosa.

Příklady použití
Jsou specializovaným obchodem na prodej koupelnového zařízení. Obklady, dlažba i mozaika jsou nejrozmanitějších druhů, tvarů a velikostí. Porcelanosa Grupo se specializuje na kvalitní obklad, dlažbu, a sanitu pro vaše koupelny. Obklady, dlažba, mozaika jsou k vidění v showroomu. Mají pro vás připravené ukázky koupelen se santechnikou, obklady a dlažbou.

Porcelanosa Grupo poskytuje kompletní vybavení koupelen, počínaje obklady a dlažbou po sanitu a nábytek. Snahou je prý nabízet koupelnové vybavení od Porcelanosa Grupo za co nejnižší ceny. Nábytek do koupelny, to nejsou jenom skříňky s umyvadlem, ale učelené série obsahující zrcadla, poličky a skříňky samotné.

Všechny společnosti Porcelanosa Grupo mají dle prodejce vedoucí postavení ve výrobě obkladů, dlažeb, sanity, koupelnového a kuchyňského nábytku a stavební chemie. Mají jednu koncepci pro vytvoření koupelen a kuchyní v souladu s módními a technickými prvky.

Fyzická adresa firmy je: Bělohorská 263, 169 00 Praha-Břevnov (stanice tram - Malý Břevnov). Otevírací hodiny: Pondělí - Pátek 9:00 – 19:00, Sobota 9:00 – 17:00.

Co byste ještě měli vědět
Porcelanosa Grupo nabízí svým klientům celkovou škálu obkladů a dlažeb, sanitrání keramiky, koupelen a kuchyní pro vytvoření harmonického designu, zaručeného kvalitou a exkluzivním designem výrobků osmi společností této skupiny.
(8. 6. 2011 | Porcelanosa)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí