Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Kde dobře prezentovat? Na Krajánku inzerovat!Často něco prodáváte,nabízíte nebo sháníte a kupujete? Tak je tu zřejmě právě pro vás prý hojně navštěvovaný inzertní server pro celou Českou republiku a novinová inzerce pro Pardubický kraj - krajanek.com, kam si můžete zdarma vložit váš inzerát.

krajanek: Inzertní server pro celou Českou republiku a novinová inzerce pro Pardubický kraj.
Tento inzertní server je přehledný, jednoduše použitelný,se spoustou různých kategorií pro inzerování. K inzerátu lze přidat zdarma až 6 fotografií. Pokud si nevíte rady s podáním inzerátu, podívejte se na video s návodem. A když chcete být opravdu viditelnými, nechte si váš inzerát takzvaně topovat na celý týden za malý poplatek. Zákazníci, nápadníci, ostatní prodávající nebo kupující se na vás podle propagátorů webu můžou ještě více hrnout.

Příklady použití
Vlastníte chalupu, chatu, apartmán či hotel? Nalákejte nadšené cestovatelé, kteří si rádi odpočinou a odreagují od běžných starostí!

Koupili jste si nové auto a nevíte, co se svým ojetým? Třeba někdo čeká právě na to vaše ojeté, ale hlavně jezdící a stále pěkné autíčko!

Odrostly vám děti a chcete se zbavit již nepotřebných věcí? Ostatní maminky určitě rádi přijmou dětské oblečení nebo kočárek!

Přejete si najít partnera nebo partnerku? I na Krajánku vás může potkat štěstí!

A do mnoha dalších rubrik dle vašeho zájmu - ať už jde o foto, počítače, rostliny či zvířata si vložte tu vaši nabídku nebo poptávku, třeba seženete to, po čem nyní toužíte!

Na závěr
Podávání inzerátů je velice populární a oblíbená činnost a má dlouhou historii. První český inzerát byl prý otištěn v roce 1790. Již tehdy inzeráty přispívaly k ekonomickému posílení vydavatelské práce. Inzerát slouží k uspokojování vnitřních potřeb a je to forma oblíbené písemné komunikace.
(25. 1. 2012 | lecnpe)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí