Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Kožené opasky, peněženky a šperky z chirurgické oceliKvalitní kožená galanterie je prý k dostání online na eshopu Opasky-sperky.cz. Vyberte si kožené opasky, nebo pásky z eko kůže, dámské i pánské peněženky, rukavice z jemné kůže a šperky z chirurgické oceli, tašky a kabelky a dokonce stylové sluneční brýle s vysokým UV filtrem.

Opasky-sperky.cz: Eshop Opasky-sperky.cz nabízí výběr z véce než 300 druhů dámských i pánský opasků z hovězí, nebo eko kůže a další zboží.
Dnes je již bez diskuze, že peněženky, opasky a šperky jsou důležitou součástí módních doplňků, trendy se ale každým rokem mění. Pravdou je, že kromě módních vln, se opasky a peněženky stále vyskytují v oblíbených podobách, jsou to dámské peněženky ve tvaru psaníčka, nebo klasické čtvercové provedení, až po miniaturní verzi kabelky na jednoduché zapínání.

Najdete tu například...
V nabídce jsou dámské peněženky jak barevné, tak i jednoduché látkové, oblíbené jsou dámské peněženky v kůži s látkovým přebalem, lesklé barevné peněženky s imitací hadí nebo krokodýlí kůže.

Pánské peněženky jsou převážně v menších velikostech tak, aby se vešly snadno do zadní kapsy kalhot, kde je většina mužů nosí. Peněženky z hovězí kůže značky Wild a další.

Luxusní a kvalitní opasky z hovězí kůže, extravagantní opasky, elegantní kožené opasky k obleku, dámské módní opasky, nebo opasky se vzorem hadí kůže a mnoho dalšího.

Opasky-sperky.cz nabízí více než 300 druhů dámských a pánských opasků a přes 200 druhů peněženek a šperky z chirurgické oceli. Více než 50 odběrných míst po celé České republice i na Slovensku. Každý týden nové zboží a všechno na eshopu je prý skladem.

Co byste ještě měli vědět
Krásné a kvalitní kožené opasky a peněženky jsou skvělé i jako dárek. Vyberte si stylové módní doplňky, které podtrhnou váš výjimečný outfit - třeba na eshopu Opasky-sperky.cz!
(4. 3. 2013 | petrik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí