Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Zlepšete svůj život: Koupací zahradní jezírkaZahradní jezírka jsou v našich zahradách stále rozšířenější a oblíbenější. v čem tkví jejich rostoucí obliba a proč zejména koupací jezírka stále více vytlačují klasické bazény? Máme pro vás tip na web, který nabízí odpovědi.

Zahradní jezírka: Zahradní jezírka a koupací jezírka na klíč. Stavba, realizace, servis a údržba.
Zahradní jezírka jsou krásou součástí zahrady a ne nuceným ošklivým zlem jako některé bazény. Koupací jezírka navíc poslouží ke koupání a plavání stejně jako bazény, ale bez nutnosti dávkování jedovatých chemikálií a bez hrozby alergických reakcí.

Jeden příklad za všechny
Proč jsou koupací zahradní jezírka v našich zahradách stále rozšířenější? Důvodů nalezneme hned několik, zahradní jezírka jsou přirozeným biotopem, ve kterém žijí vodní rostliny v souladu s rybami a dalšími drobnými živočichy.

Zahradní jezírka lze také uzpůsobit pro koupání a plavání, taková zahradní jezírka mají regulérní koupací část, klidně ve tvaru plavací dráhy a část regenerační.

Krom koupacích jezírek existují také okrasná zahradní jezírka, která neslouží primárně k plavání, ale plní funkci estetickou.

Co byste ještě měli vědět
Společnost Nabexis se zabývá se realizací, servisem a údržbou zahradních jezírek. Nabízí také kompletní sortiment pro zahradní jezírka a koupací jezírka v internetovém obchodě. Navštívit můžete internetové stránky www.jezirkanaklic.cz, nebo prodejnu na adrese: Sokolovská 47, Ostrava Poruba.
(6. 3. 2012 | zamarsky)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí