Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Kompletní zprávy na jednom místě"Ušetřete čas a přečtěte si všechny zprávy najednou," vyzývají majitelé webu, který vám tu dnes představíme. I proto se jmenuje KompletniZpravy.cz.

Kompletní zprávy: Všechny zprávy na jednom místě.
Webová stránka KompletniZpravy.cz shromažďuje aktuální informace dostupné na internetu. Základní službou, kterou stránka KompletniZpravy.cz poskytuje, je hromadění všech zveřejněných zpráv, a to nejen z hlavních zpravodajských portálů, ale i z méně navštěvovaných informačních stránek.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Zprávy na stránce KompletniZpravy.cz jsou tématicky roztříděny, což přináší dvě základní výhody. První z nich je snadná, rychlá a intuitivní orientace při hledání potřebných informací, další z výhod je filtr zobrazovaných zpráv. Díky tématickému rozčlenění aktualit si můžete nastavit, které okruhy zpráv Vás zajímají a právě ty se vám budou na stránce zobrazovat.

Celkem je na výběr ze 4 tématických okruhů zpráv. Jsou to klasické zprávy, sportovní zprávy, bulvární zprávy a články z blogů. Ano, na stránkách KompletniZpravy.cz si můžete přečíst zajímavé články i z různých blogů.

Co byste ještě měli vědět
Pokud máte vlastní blog, můžete se naopak přihlásit k automatickému zasílání vašich článků na tento web. Jednoduše tak získáte nové čtenáře a návštěvníky.
(12. 10. 2011 | Frennzy)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí