Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Koloidní stříbro zatočí s viry i bakteriemiNa infekce, kožní problémy, bolesti kloubů, alergie i nejrůznější záněty prý pomáhá roztok zvaný koloidní stříbro. Kde se o něm dozvědět víc? Máme tip!

Koloidní stříbro: Informace a zajímavosti o koloidním stříbře
Jedná se o silné a netoxické bioantiseptikum, které působí na plísně, houby i parazity. V dnešním článku představíme web Zdravé koloidní stříbro, který se na tento přírodní zázrak zaměřuje.

Příklady použití
Na webu Zdravé koloidní stříbro najdete podstránku, která obsahuje informace o tom, co vše stříbro léčí. Zde tak uvádíme jen zkrácený výčet, abyste si o jeho účincích udělali představu. Koloidní stříbro prý pomáhá například na akné - při vnitřním i vnějším použití, na artritidu, na plísňová onemocnění nohou, infekce a nachlazení, ušní a oční problémy, na alergie a sennou rýmu, na problémy s prostatou a je také vhodné na celkové posílení obranyschopnosti organismu.

Koloidní stříbro vzniká rozptýlením mikročástic stříbra v destilované vodě. Tyto částice se měří na nanometry a jsou menší než viry a bakterie. Koloidní stříbro je tak může napadat, pronikat do jejich jádra a spolehlivě je ničit. I tak však koloidní stříbro není označováno léčivem, ale pouze podpůrným prostředkem, který vám může pomoci v boji s nejrůznějšími onemocněními. Působí výrazně antisepticky a zároveň přispívá k regeneraci buněk v organismu. Stříbro je vhodné na vnitřní i vnější použití.

Ještě několik poznámek
A jak je to s užíváním stříbra? Dávkování koloidního stříbra je individuální, v závislosti na problému, který řešíte. Stříbro zakoupíte jako koncentrát, takže ho užívejte po mililitrech nebo řeďte destilovanou vodou. (Tento článek nenahrazuje radu odborníka. Před používáním jakýchkoli léčivých přípravků se vždy poraďte s odborníkem z příslušného oboru zdravotnictví.)
(20. 5. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí