Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Zápisník kocoura Leoše opět na scéně"Pifka nemá moc ráda když se jí při večerní koupeli ometám po okraji vany. Mě zase zlobí tím, že děsně pění a fouká na mě bubliny." Ptáte se oč tu jde? Jen vás chceme upozornit na zajímavý kočičí web. Vlastně kocouří.

Kocour drápkem: Online kniha - blog - komiks - legrace.
Četli jste Tři muži ve člunu, Mikulášovy patálie nebo něco od Monty Python? A líbilo se vám to? Pak už vám schází jen začíst se do Deníčku kocoura Leoše. To alespoň tvrdí zastánci webu a vy nejspíš nemáte žádný důvod si jejich tvrzení neověřit.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
A co se dočtete? "Né tedy bubliny komiksové v kterých je vepsáno Grrrr, Vžup a BZZZZum, ale mydlinové. Taky už se stalo, že jsem jak namydlený blesk skončil ve vaně v jejím náručí a zadkem pod vodou."

"To je sice sen mnoha jejích ctitelů, pravda z toho co jsem viděl bych jim mohl lecos vyprávět, ale nejsem žádná potápka. Takže jsem moc nekoukal nahoru ani dolů a rychle pryč z vody ven."

"Nakonec se ale jeden zvídavý posluchač u nás v paneláku našel a ten ze mě za šunku pár podrobností z vodní říše vytáhl."

"Nejspíš jsem líčil poutavě, protože pan Mroukal projevil zájem, že by též rád viděl. Těžko by mohl přisednout přihlížet na vaně se mnou, ale pár dokumentárních snímků když jsem ten zuřivý reportér bych mu udělat mohl. Ani bych se prý nemusel zdržovat kompozicí fotografie. Piha nepiha, stín nestín, hlavně ať je vidět až na dno..."

Co byste ještě měli vědět
Hm. Takové veselé čtení, a on to píše kocour. Nebo ne?
(17. 9. 2012 | medunka)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí