Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Keramické nože Homeware vás zaujmouO slovo se hlásí nová ambiciózní značka kuchyňského vybavení a především kvalitních keramických nožů - Homeware. S kvalitou na prvním místě prý na český trh přináší i nebývalý zákaznický komfort - dostatek informací, levné poštovné a nebývalý servis. Co říká jejich web?

Keramické nože Homeware.cz: Keramické nože a kuchyňské potřeby značky Homeware - výroba a prodej.
Pokud se chcete na trhu prosadit, musíte přijít s něčím novým. Přesně tak prý uvažují ve firmě Homeware, když nabízejí nový keramický nůž za polovinu, pokud se vám rozbije starý. Přebroušení vašeho keramického nože Homeware zdarma se prý u solidních výrobců stává samozřejmostí, ale třeba možnost nechat si na čepel nože napsat svoje jméno, přezdívku, nebo věnování jen tak někde neuvidíte.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Stránky Homeware.cz jsou především e-shopem s nabídkou keramických nožů pro různé účely, šesti různých délek a dvou rozdílných materiálů. Naleznete tu ale také řadu zajímavých článků o výrobě a použití těchto populárních nožů, jak je tomu s ničením vitamínů klasickými noži, nebo proč jsou černé čepele dražší, než bílé.

Provozovatel e-shopu je prý se svými zákazníky v kontaktu a pomáhá jim najít v sortimentu optimální zboží. Na dotazy dle svých slov odpovídá obratem a vaše spokojenost je pro něj nejlepší vizitkou.

Na závěr
"Keramické nože Homeware jsme vyzkoušeli v náročné předvánoční přípravě jídel a říkáme na rovinu - byly skvělé," říkají zastánci těchto nožů.
(21. 1. 2013 | Katerinka)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí