Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

K čemu je vhodná kamera do auta?V současné době se stávají digitální kamery do automobilů velmi žádaným příslušenstvím. Mnoho řidičů si je pořizuje pouze pro zábavu, ale v případě nehody toto zařízení poslouží také jako důkazní materiál. Kde se dozvíte více?

Kamery do auta: Kamerku jednoduše připevníte na přední sklo, a v případě nehody vše zaznamená.
Kamera do auta bývá také často nazývána jako černá skříňka. V obchodech narazíte na velké množství těchto digitálních kamer, ty se od sebe liší nejen výší ceny, ale také kvalitou rozlišení záznamu nebo jejich spolehlivostí. Kvalitní kamery, tím pádem i kamery dražší, poskytují záznam ve vysokém rozlišení, díky němuž je možné vyčíst registrační značku i z větší vzdálenosti. Kamery do automobilů jsou také často vyhledávány závodníky na okruzích, kteří tato zařízení využívají pro nahrání své jízdy, a následně si tento záznam pouštějí a z něj vyhodnocují chyby, kterých se při jízdě dopustili.

Najdete tu například...
Digitální kamery do automobilů jsou kamery malých rozměrů, jsou napájeny z autozapalovače. Kamerku jednoduše připevníte na přední sklo, a v případě nehody vše zaznamená. Videa jsou umístěna na paměťové kartě, pokud by byla karta plná, nemusíte ručně videa promazávat, protože kamera automaticky začne přehrávat nejstarší záznamy těmi novými.

Co se týče ceny tohoto zařízení, je možné kamerku pořídit i za tisíc korun, ty kvalitnější se však prodávají zhruba od tří až čtyřnásobku.

Kromě obyčejných typů se také prodávají kamery do auta s GPS nebo s nočním viděním. Kamera do auta s GPS je o něco dražší, než ten základní typ, její cena se pohybuje okolo čtyř tisíc korun.

Pár poznámek na závěr
Kamera do auta s GPS zaznamenává vaši polohu a po přehrátí záznamu do počítače si budete moct prohlídnout na mapě, jakou trasu jste ujeli.
(13. 3. 2013 | petrik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí