Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Kámen a cihla: Klasika pro vásWeb stránka Kámen a cihla nabízí komplexní sortiment dlažby, obkladů a dekorací z kamene a cihly. Dále se o něm i o těchto materiálech dočtete více.

Kameň a tehla: Společnost, která sa specializuje na prodej obkladů a dlažeb z kamene a cihly.
Kámen a cihla jsou velmi oblíbenými stavebními materiály. V nabídce má společnost nejen přírodní prvky, ale taky imitace. Umělý kámen je vyhledávaný díky tomu, že jeho vlastnosti jsou mu cíleně dodané.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Sortiment společnosti si je možné prohlídnout na web stránce www.kamenatehla.sk. Několika stovek profilů obkladů, dlažeb, dekoračních a architektonických prvků je doplněných fotkami, referencemi a přesnými cenami. Zákazník má navíc k dispozici podrobné návody na montáž výrobků a zajímavé užitečné informace a články o kameni nebo cihle. Web stránka obsahuje i vyhledávaní, díky kterému si zákazník může preferované produkty snadno vyhledat.

Na stránce jsou přístupné videa, které poutavě mapují interiér prodejně se všemi vzorkami obkladů, dlažeb a jiných prvků, které se v ní nacházejí.

Ještě několik poznámek
Kámen nebo cihla byly vždy oblíbenými stavebními materiály, které se využívají už několik staletí. Jejich oblíbenost stále trvá, jsou to právě kámen nebo cihla, které dokážou dodat interieru nebo exterieru ten pravý "šmrnc".
(5. 4. 2012 | RebisPlus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí