Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Jímky, žumpy a septiky Bresco na webuMnozí majitelé nemovitostí stojí před podobným dilematem. Jak se nejsnadněji a nejefektivněji vypořádat s odpadními vodami v situaci, kdy se není možné jednoduše napojit na obecní kanalizaci? Web společnosti Bresco poradí.

Jímky, septiky a žumpy Bresco: Samonosné plastové jímky a nádrže, domovní čističky odpadních vod...
Ačkoliv se konkrétní parametry a technologické postupy mohou částečně proměňovat, podstata problému zůstává stále stejná. Nechat vybudovat jímku, žumpu nebo septik? Jak se rozhodnout správně? Nejde přece o záležitost na pár týdnů.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Začíná to vždy podobně: Na vašem pozemku není dostupná kanalizace, a stejně tak se vám nedaří získat povolení vypouštění do podzemních vod. Máte své důvody, proč se chcete vyhnout investici do domovní čistírny, případně už nyní víte, že by se její provoz nevyplatil.

Navštivte webové stránky www.jimky-zumpy-septiky.cz, kde naleznete široký sortiment jímek a septiky. Tento e-shop provozuje společnost Bresco, která na našem trhu působí již 18 let. Za dobu svého působení si získala mnoho zákazníků.

Na závěr
Nakupujte chytře a sledujte různé akce i slevy, které se v e-shopu často nabízejí. Pokud sháníte vodoměrné a revizní šachty, zásobník na vodu či nádrž, pak vám tato firma podle svých zástupců také vyjde vstříc.
(15. 8. 2011 | liargh)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí