Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Vybíráme plastová okna, která vydržíZe začátku si dovolíme jednu zásadní radu - plastová okna se vyplatí vybírat pečlivě. Ostatně o tom se vás pokusí přesvědčit tento text i jím představovaný web.

OKNA.EU: Plastová okna, hliníková okna, dřevěná okna, vchodové dveře i zimní zahrady.
Nekvalitní okna jsou strašákem asi pro každého. Pravdou prý je, že na trhu je možná polovina firem, jejíchž výrobky zřejmě neplní platné ČSN nebo předstírají kvalitu, kterou nemají. Proto je důležité si dávat pozor na několik věcí, na které je třeba dávat si pozor.

Jeden příklad za všechny
Například u těsnění a kování je patrně třeba si ověřit, že vybraný výrobce oken nepoužívá technologii extrudovaného těsnění. Při svařování plastových profilů s naextrudovaným těsněním prý často vznikají tvrdé nálitky, které prakticky vylučují jakoukoliv stlačitelnost těsnění. Nelze se pak divit, že taková okna prostě netěsní a ani těsnit nemohou.

Nejedná se prý však pouze o okna z ciziny, ale i o naše česká.

Nemálo českých výrobců pod tlakem trhu ukončilo vlastní výrobu a nyní prý pod tradiční značkou prodává nekvalitní polské dovozy - ani tradice a dlouholetá působnost firmy na trhu zřejmě není zárukou, že se nenachytáte.

Na závěr
V případě pochybností o výše uvedených skutečnostech požadujte zajištění požadované kvality do smluvního vztahu - jen tak lze zajistit a vymáhat kvalitní okna - za svoje peníze si přece zasloužíte poctivou kvalitu.
(25. 7. 2012 | Chobot)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí