Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vzdělání

Vzdělávejte se díky filmům a tv pořadůmLidé se chtějí jen bavit a bavit, a proto podnikatelé provozují zábavná média. Jsou ale také menšiny - a jedna z nich se chce nepochybně vzdělávat. Právě pro tu je tady TV Studio, jehož web tu dnes představujeme.

TV Studio: 2. září 2011 ve 20 hodin odstartuje nová vzdělávací internetová televize TV Studio.
V pátek, 2. září, začne vysílat nová vzdělávací internetová televize, která ponese název TV Studio. Své vysílání započne ve 20 hodin pořadem Archiv TV Studio: Vesmír. Tento pořad z nedokončeného cyklu FyzChem vám představí nejdříve sluneční soustavu, poté se ale vydáte s hvězdnou lodí prozkoumat naší galaxii. Po skončení tohoto pořadu bude opět spuštěna nekonečná smyčka dvou upoutávek na TV Studio.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu tvst.cz nenajdete jen živé vysílání této televize. Kromě něj na vás čeká videoarchiv pořadů, různé testy a hry, na kterých už se pracuje, fotografie, videa a zvuky a hudba, dále ale také různé články o Česku a aktuality z vědy.

TV Studio se bude snažit přinášet do České republiky vzdělávací pořady, které zde zatím nebyly vysílány, ale také alternativní zábavu.

Na závěr
TV Studio je velice nízkorozpočtový projekt, a proto bude jeho provoz velice obtížný. Celý tým TV Studio proto bude vděčný za každou návštěvu a každé čtenáře.
(29. 8. 2011 | salatnik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí