Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Instalatérské zboží on-linePřipravili pro vás rozsáhlou nabídku instalatérského zboží a vybavení koupelen. Vaše rekonstrukce či stavba koupelny prý nemusí být pro vás noční můrou. Chcete vědět více o webu, který instalatérské záležitosti nabízí? Čtěte dále.

Vodoinstalační materiál a vybavení koupelen: Prodej vodoinstalačního materiálu, sanitární techniky, obkladů a dlažeb.
Zaměřují se na panelákové koupelny, koupelny v cihlové zástavbě či na přestavby bytů ve staré i moderní zástavbě. Každý už při prvním pohledu vnímá koupelnu podle jejího vzhledu. Byla by však škoda při tomto hodnocení zůstat. Moderní koupelna nám dnes totiž dokáže nabídnout řadu velmi zajímavých řešení.

Najdete tu například...
V nabídce webu najdete široký sortiment kvalitních a cenově dostupných výrobků jako jsou vodovodní baterie, vany, umyvadla, WC, pisoáry a bidety, sprchové kouty, sprchové vaničky či bojlery. Dále tu naleznete koupelnový nábytek a sanitu - sanitární keramiku - invalidní program. Veškeré příslušenství pro moderní koupelny řeší výhradně s vlastními profesionálními řemeslníky. K řešení a dodávce koupelen přistupují dle svých slov na vysoké profesionální úrovni, preferují individuální přístup ke každému zákazníkovi.

"Snažíme se být vždy o krok dále, náš tým je připraven vám poskytnout profesionální poradenství a společně s vámi nalézt vždy ta nejlepší řešení. Působíme na trhu již více než 15 let a prodáváme všechny výrobky pouze a výhradně z oficiálních zdrojů. Nakupujeme od domácích výrobců a oficiálních dovozců. Distribujeme pouze zboží určené a atestované oficiálně pro Českou republiku," říkají zástupci webu.

Nejedná se o žádný "šedý dovoz". Ke všem výrobkům, které to vyžadují, dostanete originální návod a záruční list. Poskytují záruku min. 24 měsíců. Výrobky s možností servisu po celém území ČR můžete dle jejich slov reklamovat přímo ve vašem městě nebo nejbližším servise.

Co byste ještě měli vědět
Sortiment instalatérského zboží a vybavení koupelen naleznete v internetovém obchodě http://www.koupelny123.cz.
(2. 12. 2011 | koupelny123)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí