Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Jak přežít krizi: Inovace jako možnost i jako nezbytnostEkonomikou celého světa v současném období těžce zmítá krize a firmy a některé organizace zoufale hledají možnosti, jak jí úspěšně čelit. Dnes představovaný web slibuje pomoc.

Inovace, nápady, patenty, konzultace, poradenství, realizace: Zlepšovací návrhy, konzultace, návrhy řešení a jejich realizace.
Jednou z možností, jak si v těchto složitých podmínkách zajistit další odbyt a prosperitu, jak získat náskok před konkurencí, jak snížit vstupní, výrobní i prodejní ceny a jak zajistit i svým zaměstnancům další práci je využití možností inovace. Inovace produktů, technologií i materiálů, využití nových zlepšovacích návrhů, popř. i nových patentů, užitných vzorů atp., mnohdy pomůže.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Inovace znamená zavedení změn a novinek, např. zavedení vědeckého a technického pokroku, nových technologických postupů, nových druhů výrobků nebo jejich úprav, nových tvarů, materiálů, vlastností, konstrukcí, funkcí apod.

Důsledkem inovačních procesů jsou úspory práce, času, nákladů, materiálů, zvýšení užitné i estetické hodnoty produktů a jejich kvalita, dále náskok před konkurencí, vyřešení problémů a potíží firem a především zisk.

Co byste ještě měli vědět
Není podstatné potřebu inovace pouze odhalit a navrhnout, jak to mnohdy za tučný honorář dělají nejrůznější "teoretikové", "podnikoví poradci" a "konzultanti", ale nejdůležitější je právě nalézt pro ni i přímé a konkrétní řešení do detailů a také je umět převést i přímo do praxe.

A právě inovacemi a jejich problematikou, potřebou a nezbytností, jejich odhalováním i využitím metody pohledu zvenčí, nalézáním konkrétních řešení a možnostmi jejich přímé realizace se uvedené stránky zabývají.


(4. 11. 2011 | otacar1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí