Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Fotograf svateb i extrémních sportůJako Český fotograf nabízí fotografické služby nejen v Libereckém kraji, v okresech Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily, Turnov, Tanvald a dalších přilehlých městech, ale je schopen, pokud se vám jeho focení líbí, přijet kamkoliv v České republice. Zaujala vás tato nabídka. Zkuste tedy jeho web.

FotoMagic.cz - fotograf o fotografování: Web o fotografování a fotografovi, který zachycuje a zvěčňuje čas pomocí fotoaparátu a světla.
Fotograf pro váš firemní den, vaši svatbu či zvěčnění vašeho dítěte nebo rovnou vás, to je to, co představují - pochopitelně - jeho stránky. K tomu si ale klidně přidejte ještě fotografování extrémních sportů, zejména DownHill Bike, Skateboarding, Snowboarding, Skiing apod. Tak co, vyberete si?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu FotoMagic.cz najdete fotografie přírody, architektury, portréty lidí, svatební fotografie, fotografie extrémních sportů a další. Podle nich si tedy můžete udělat obrázek o kvalitě fotografa a nekupovat takříkajíc zajíce v pytli.

Na závěr
Zaměřuje se především na fotografování extrémních sportů, zejména DownHill Bike, Skateboarding, Snowboarding, Skiing apod. Fotografuje ale i společenské akce, koncerty, zábavy, svatby, portréty, panorama, děti, zvířata, produkty, makro či přírodu.
(11. 11. 2011 | fotomagic)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí