Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Zdraví a životní styl

Heslo: Zdraví, svoboda, financeJsou finance vašim jediným cílem? Můžete mít kopu peněz, budete-li nemocní, jsou vám k ničemu, smrt se totiž uplatit nedá. Změnou životního stylu podstatně prodloužíte dobu, kdy se s ní musíte potkat a budete daleko více na tento čas připraveni. - Takto začíná své představení web, o kterém tu dnes bude řeč.

Regen Club: Heslo: Zdraví, svoboda, finance.
"Bože, kéž bych se stal sám sobě šéfem." "Přeji si, abych mohl pracovat z domova." "Kdybych se tak mohl konečně stát finančně nezávislým." To jsou nářky mnohých lidí, ale málokdo je schopen investovat pro splnění si svých snů, svých tužeb to úsilí, čas, energii, vzdělávání se, pot a investice. Proto dle údajů autorů webu 5 % populace vlastní 96 % finančních a jiných prostředků. Není obvyklé, aby vám někdo zdarma řekl či přímo ukázal, jak být úspěšný a při tom si vylepšit svoji psychickou a fyzickou kondici.

Najdete tu například...
Podnikáte na internetu a nedaří se vám nebo s podnikáním hodláte začít? Vyvarujte se zbytečných chyb a absolvujte video semináře, které jsou zdarma, kde se naučíte využívat internetu neobyčejně zajímavým způsobem. Možná slovo AUTOPILOT vám spíše připomene automatické řízení letadla, ale v případě podnikání je to prý možnost, využití internetu tak, aby za vás AUTOPILOT pracoval 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dní v roce. Že to není možné? Autoři webu tvrdí, že je! Prý je jen třeba vědět jak, a to se zdarma můžete dovědět.

Co byste ještě měli vědět
Nemůžete se rozhodnout jaký směrem se vydat? Je to lidská vlastnost a nikdo vám nemůže mít za zlé, že rozhodnutí odložíte nebo se vám nechce. Dnes představovaný web chce ukázat cestu - a je na vašem zvážení, zda je to cesta reálná a zda může být pro vás.
(30. 12. 2011 | amiko100)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí