Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Čtěte si: Ewa Farna: Měls mě vůbec rádEwa Farna se na české hudební scéně objevila ve svých třinácti letech s hitem Měls mě vůbec rád. Ten se stal také základem pro její stejnojmenné debutové album a odstartoval její hvězdnou kariéru v české a polské pop music. Album Měls mě vůbec rád Ewě Farné přineslo titul Objev roku v prestižní hudební anketě Český slavík Mattoni 2006 a také řadu fanoušků. Kde se o ní dočtete více? A co tam najdete?

Krátce poté, co Ewa Farna ohlásila oficiální rozchod se svým o osm let starším partnerem Marcusem Tranem, začala pracovat na přípravě slavnostního předávání hudebních cen Anděl 2010. Pro jubilejní dvacátý ročník udílení cen, konaný v březnu 2011, vybrali organizátoři moderátorskou dvojici Ewa Farna a Tomáš Klus. Oba hudební umělci již v té době měli řadu fanoušků, oba se mohli chlubit tituly Zpěvačka a Zpěvák roku z předešlého ročníku.

Najdete tu například...
Detaily, informace, přehledy... Třeba: Přestože měli Ewa Farna a Tomáš Klus řadu společného, vedle talentu, slávy, úspěchu a zástupu fanoušků je spojoval i stejný původ (oba pocházejí ze severní Moravy), jejich vztah ztroskotal ještě v témže roce. Údajným důvodem měla být pracovní zaneprázdněnost obou hvězd a to, že na sebe neměli čas.

I v roce 2012, kdy má Ewa na svém kontě několik dalších vydaných desek, však svůj první veleúspěšný singl neopouští. Nejenže ho zpívá na svých koncertech, ale vystihuje také její neúspěšné partnerské vztahy.

Na závěr
Pokud vás toto téma zajímá, na odkazovaném webu najdete řadu informací.
(27. 7. 2012 | lukhrad)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí