Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Vývoj webu

Hromadné rozesílání e-mailů levně a jednodušeHledáte ten pravý e-mail marketingový systém na hromadné rozesílání emailů? Na českém trhu existuje několik emailing (direct mailing) systémů, nicméně jen málokterý vám asi nabídne jednoduchost a dobrou cenu. Dnes tu bude řeč o webu, který se snaží právě toto nabídnout.

Hromadné rozesílání e-mailů levně a jednoduše: Hledáte ten pravý e-mail marketingový systém na hromadné rozesílání emailů?
Systém www.EmailKampane.cz je online nástroj pro váš direct mailing (hromadné rozesílání emailů). Ihned po zaregistrování obdržíte 200 kreditů zdarma na vaše první kampaně. Kromě základních funkcí, jako je správa šablon, kontaktů a např. kampaní, nabízí emailing systém velice detailní statistiky, A/B split kampaně, informace a důvodech nedoručení jednotlivých emailů, možnost zdarma využít globální HTML šablony aj.

Příklady použití
Se systémem EmailKampane.cz můžete dle autorů hromadně rozesílat emaily na desetitisíce (i statisíce) adres každý den. Emailing systém EmailKampane.cz vám nyní nabízí možnost výběru mezi kreditovým systémem a paušálem. Novinkou jsou A/B split kampaně, kde se kampaň rozešle ve 2 variantách a zákazník si tam může zhodnotit úspěšnost jednotlivých variant.

Co byste ještě měli vědět
Direct mailing (též nazýván jako email marketing) nesmí být chápán jako spam, ale jako udržování vztahu s klienty pomocí emailových sdělení. Zpravidla se v hromadných emailech využívá personifikace (oslovení) a emaily jsou rozesílány pravidelně (např. každý den či týden).
(23. 2. 2012 | ondinet)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí