Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Elektronické cigarety - recenze a diskuzní fórumJestliže jste podlehli vášni, jakou je kouření a rádi byste se své závislosti zbavili nebo ji udělali alespoň trochu zdravější, navštivte portál, který se specializuje na elektronické cigarety. Na tomto webu o nich zjistíte více informací.

Portál Elektronická cigareta: Informace o elektronických cigaretách a e-kouření.
POZOR: Kouření v jakékoli podobě škodí zdraví! Dnes představovaný zdroj považujte pouze za zdroj informací, nikoli za propagaci jakéhokoli typu kouření! Portál Elektronická cigareta obsahuje recenze elektronických cigaret a nově na něm běží i diskuzní fórum, ve kterém se můžete podělit o své zkušenosti a názory.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Dále zde najdete spoustu zajímavých článků a popisy produktů. Články se týkají výhod a nevýhod e-cigaret, příslušenství a používaných náplní. Řeší se zde také škodlivost e-cigaret, která je dnes hojně diskutovaným tématem.

Elektronické cigarety se v některých státech nesmějí prodávat! Jedná se o čínské výrobky a mnohdy tedy prý dosahují bídné kvality.

Co byste ještě měli vědět
Webový portál Elektronická cigareta se dle provozovatelů nesnaží cokoli prodávat, pouze poskytuje informace, a nebojí se tedy ani kritiky od uživatelů.
(3. 7. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí