Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Zpravodajství

OnBusiness: Magazín jako průvodce byznysemZajímavé novinky ze světa byznysu, tipy, jak zefektivnit vlastní podnikání, rady pro začínající i praktikující investory, pohled na domácí i světovou ekonomiku z netradičních úhlů - to je jen několik z řady témat, kterým se věnuje nový magazín s příznačným názvem OnBusiness.

OnBusiness - ekonomický magazín: Magazín o ekonomice, podnikání a investicích.
Magazín OnBusiness nabízí nová neotřelá ekonomická témata, ale i nové pohledy na témata běžná, mnohokrát probíraná. Najdete na něm podrobné speciály, které se vybraným tématům věnují do hloubky, ale i kratší články, které například upozorňují na zajímavé novinky či ekonomické trendy.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Aktuálně na webu najdete například speciál o vývoji pracovního trhu v ČR nebo speciál zaměřený na investování. V tom druhém najdete mimo jiné základní informace o výhodách i rizicích různých druhů investic, ale třeba i informace o tom, kam investují čeští dolaroví milionáři.

Z krátkých zpráv můžeme jako příklad uvést novinku o originálním novém americkém mobilním operátorovi FreedomPop, který nabízí mobilní služby velmi slušné kvality zcela zdarma, nebo o nejpopulárnějších virálních reklamních videích. Obojí je podle našeho názoru jak zajímavé, tak inspirativní při vlastním podnikání.

Co byste ještě měli vědět
Do magazínu OnBusiness můžete samozřejmě také přispívat - stačí se v rychlosti zaregistrovat a už máte zdarma k dispozici vlastní ekonomický blog. Stačí už jen napsat, co o svých názorech nebo svém podnikání chcete sdělit světu.
(4. 10. 2013 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí