Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Plánujte svou dovolenou s EditTripemZapomeňte na zdlouhavé vytváření plánů cest na papíře, v Excelu nebo v Notepadu! Je tady EditTrip, bezplatný on-line nástroj pro plánování dovolených i jiných cest se spoustou pomocníků, které vám usnadní práci. A dovolí vám naplánovat lepší cestu!

EditTrip - plánování dovolené: Online nástroj pro plánování cestování.
Ať už jedete sami, nebo třeba využijete některých služeb cestovní kanceláře, vyplatí se cestu trochu plánovat. Kam se chcete podívat? V které dny je tam otevřeno, kdy tam něco jezdí nebo na kdy si půjčit auto? Kde budete kterou noc bydlet? To všechno se vyplatí vědět, nebo alespoň tušit dopředu.

Najdete tu například...
Vyhledávání všech potřebných informací může být zdlouhavé. Pořád dokola vyhledáváte v Google, pořád dokola zadáváte termíny cesty a pátráte po nejkrásnějších místech, po nejlepším nebo nejlevnějším ubytování, po vhodné dopravě... Většinu těchto věcí vám EditTrip výrazně ulehčí.

Stačí zadat základní údaje o vaší cestě a vše ostatní si necháte zobrazit na stisk jednoho tlačítka. EditTrip vám vytvoří i kalendář dovolené s políčky, kam můžete plávat, vše lze přitom snadno upravit, opravit, přesunout. K dispozici jsou mapy, fotografie, hotely, letenky, oficiální informace, průvodce...

Na závěr
Pokud se chystáte na jakoukoli cestu, EditTrip prostě musíte zkusit. Věříme, že vám s plánováním pomůže stejně, jako pomáhá nám.
(9. 3. 2019 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí