Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.

Emailing - Nástroj pro hromadné rozesílání emailů


3. 8. | Obchod a služby

"Nasaďte e-mail marketing a zvyšte tak zisk vaší firmy. Nečekejte, že si vás zákazníci pamatují. Připomeňte se jim sami. Své první hromadné e-maily můžete rozeslat ještě dnes," vyzývají autoři emailového nástroje - a příslušného webu, o němž tu dnes bude řeč. Vy už ale leccos víte - zmiňovali jsme jej tu nedávno v souvislosti s jeho nabídkou e-mailovacího nástroje zdarma.
Celý článek


Komentáře
Databáze na prodej
Ještě doplnění k našemu projektu http://www.databaze-na-prodej.cz - databáze e-mailů nedodáváme lidem proto, aby někdo spamoval, ale proto, aby lidé, kteří pracují s kompletními kontakty nebo je zpracovávají po telefonu nemuseli celý e-mail po telefonu odchytávat a přepisovat. Není nic horšího, než přeslechnout se a následně místo opt-in zákazníkovi, který si vyžádal promo materiály nebo nabídku díky překlepu ospamovat někoho na jiné doméně.
autor: Jan Pukovec | vloženo: 09. 09. 2011, 05:50:47 | odpovědět 
Databáze e-mailů
Dobrý den, vězte, že spam rozhodně není něco, co bychom chtěli podporovat. 1) Zákazník, který rozesílá spam je pro nás spíše problematický, protože se díky jeho ilegálním aktivitám servery systému dostávají na blacklisty a je třeba je až do doby blacklistingu deaktivovat. 2) Zákazník, který rozesílá spam, má naprosto mizernou úspěšnost otevření, prokliků i konverzí, takže si na sebe rozesílka nevydělá a zákazník dříve či později přestane službu využívat. A tím docházíme k závěru - co myslíte, kdo je pro nás zajímavější zákaznmík či partner? Někdo, kdo s námi spolupracuje dlouhodobě, dokáže využít kvalitu i funkce systému, vydělá a nějakou část výdělku poté reinvestuje zpět do našeho systému nebo člověk, který nemá většinou business záměr, který by měl hlavu a patu, o marketingu neví nic a myslí si, že rozesílat na masy má také masové výsledky? Tedy závěrem - spam nepodporujeme, nechceme to dělat, baví nás dělat business čistě a z dlouhodobé perspektivy a nezajímá nás krátkodobý a krátkozraký jednorázvý výdělek, který nám poškodí dobré jméno. Pokud byste tedy věděl o někom, kdo rozesílá z našeho systému spam, kontaktujte mě, prosím. Rád se budu každému takovému případu osobně věnovat.
autor: Jan Pukovec | vloženo: 09. 09. 2011, 05:47:03 | odpovědět 
Zlegalizování spamu?
Tak tohle je podle mě nástroj, jak BFU - běžným Frantům uživatelům umožnit spamování nevinných obětí bez větší námahy, stačí si koupit třeba za necelých 40ooo,- "volně dostupnou" databázi... boj se spamingem má zase nového nepřítele - firmu, která nabízí produkt na hraně zákona...
autor: LG | vloženo: 05. 08. 2011, 20:17:12 | odpovědět 

Vložit vlastní názor
Jméno:
E-mail:
Titulek:
>> Nevkládejte prosím html tagy. Budou nefunkční. <<


Sem prosím opište kód z obrázku:
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí