Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Interiérové dveře Da Vinci vás překvapíInteriérové dveře jsou nedílnou součástí vybavení bytu, domu nebo i komerčních prostorů jako jsou kanceláře. A výběr pomocí unikátního konfigurátoru vám usnadní jejich výběr. Pokud tedy uvažujete o dveřích, zkuste jejich pořízení on-line...

Dveře Da Vinci: Interiérové dveře a zárubně Da Vinci. Konfigurátor vám pomůže vybrat ty pravé.
Vnitřní dveře Da Vinci vycházejí dle výrobce z italského stylu a kvality. Díky převratné technologii jsou tyto interiérové dveře schopné vám nabídnout až desetiletou záruku. Určitě budete podle výrobce spokojeni.

Najdete tu například...
Konfigurátor výběru dveří na uvedených stránkách vám umožní co nejlépe vybrat správné dveře do vašeho interiéru. Nejprve zadáte modle dveří, a je skutečně z čeho vybírat. Pak si zvolíte variantu, kolik plochy dveří má být prosklených, povrchovou úpravu, materiál skla, a samotnou šíři dveří včetně toho zda mají být levé či pravé. Je hotovo a vy se můžete těšit na dodání dveří přímo do domu. S našim konfigurátorem je to přece snadné.

Dveře Da Vinci mají oblé všechny čtyři hrany a z toho vyplývá estetičtější dojem a bezpečnější používání. Navíc k nim můžete snadno dokoupit obložkové zárubně a i panelákový byt s původními zárubněmi přeměnit na luxusní bydlení.

Co byste ještě měli vědět
Interiérové dveře DA Vinci zpracované z CPL podle výrobce lamina dobře odolávají poškrábání, a jsou tedy vhodné například pro domácnosti s domácími mazlíčky či malými dětmi.
(24. 10. 2012 | akkord)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí