Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Originální dárky, zábava i bezpečí pro dětiDnes představované stránky jsou dle provozovatele určeny jak pro běžné zákazníky, tak i pro velkoobchodní a maloobchodní prodejce. Sortiment není obsáhlý, za to je prý velmi originální. Buď jej koupíte přímo na webu, nebo u odběratelů firmy.

Originální dárky: Naučné stavebnice pro děti. Praktické dárky i pro bezpečí dětí.
"Nebráníme se spolupráci s prodejci, kteří mají zájem o naše zboží. Množství odebraných kusů u prodejců je individuální a jde domluvit i jiné formy spolupráce," říkají provozovatelé webu. A co přesně tedy nabízejí?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Mezi velmi žádané dárky prý patří žabka ochránkyně, tedy zabezpečení dětí jak ve vodě, tak i na suchu. Unikátní zařízení umožňuje upozornit rodiče na dvě alternativní nebezpečí. Prvním z nich je pád malého dítěte do bazénu či jiné vodní nádrže. Bezpečně upozorní rodiče na nutnost zasáhnou, či zvýšit pozornost. Druhou variantou je pak vzdálení se dítěte na více jak 50 metrů, také zde ochránkyně upozorní rodiče na tuto skutečnost.

Ale originálních dárků je zde více a nejen pro děti. jde například o bezvrtulový větrák. Větrák je napájen přes USB kabel nebo na AAA baterie. Díky tomu je univerzálně použitelný jak doma, tak i na cestách bez nebezpečí poranění. A také zde najdete naučné stavebnice, ať již jde o solární stavebnici, rotující kolečka či stavebnici magnetickou. Pro dospělé pak masážní trojnožka, či vskutku netradiční lampička na čtení. Prostě se podívejte na stránky a něco si třeba vyberete.

Co byste ještě měli vědět
Firma se věnuje nejen velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji, ale také je schopna vyhledat vhodné dodavatele, konkrétního zboží a realizaci přímých dovozů z celé Asie. Dokáže prý dovézt i zboží o velikosti jedné palety za velmi zajímavé ceny.
(19. 7. 2013 | akkord)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí