Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Dolphin 7: Vytvořte si svůj vlastní FacebookPřemýšleli jste někdy o tom, že by nebylo špatné mít svůj vlastní sociální web, něco jako svůj vlastní Facebook? Máme pro vás tip na open-source software, se kterým může mít sociální síť sítí opravdu každý. Sadu PHP scriptů, které jsou zdarma a stačí je jen nahrát na server.

Boonex - Dolphin 7: Bezplatný software pro vytvoření vlastní sociální sítě.
Autoři Dolphinu se chlubí, že jde o jediný software, který obsahuje skutečně všechnu potřebnou funkcionalitu pro spuštění "vlastního Facebooku" v jednom balíku. Když se podíváte na video, které se na stránce projektu nachází, zjistíte, že tento balík PHP kódů nabízí opravdu mnohé.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu projektu Dolphin naleznete řadu užitečných informací a také poznámek, které vás mohou přesvědčit. Autoři například zmiňují, že Dolphin je škálovatelný, rychlý a dobře otestovaný. Že se jeho autoři v BoonEx specializují už více než 10 let na sociální sítě a na seznamky (ano, s Dolphinem si můžete udělat i vlastní seznamkou přecpanou sociálními funkcemi). Existují k němu stovky rozšíření a používá ho prý více než 100 000 webmasterů.

Na závěr
Pokud vás vše výše zmíněné ještě nepřesvědčilo, že jde o vhodný nástroj pro vytvoření vlastní sociální sítě, pak možná vezmete v úvahu ještě jeden argument tvůrců - totiž že software stále vyvíjejí a nehrozí tedy, že bude projekt Dolphin brzy opuštěný a zapomenutý.
(1. 11. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí