Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Teracová dlažba určitě nezklameSpolečnost TopTeramo s dlouholetou tradicí v oboru, vám nabízí venkovní dlažbu s vlastnostmi, které vás zřejmě mile překvapí. Je pochopitelné, že se nezaměřuje pouze na tu venkovní, ale nabízí i vnitřní dlažbu. A pochopitelně se prezentuje na webu.

TopTeramo: Specialisté na teracovou dlažbu. Unikátní technologie s vysokou rozměrovou přesností.
Zaměřuje se především na tři typy teracové plošné dlažby. Každá z nich má svá specifika a je dobré udělat průzkum, která je vhodná právě pro vás. Postupně si rozebereme dlažbu Granex, Maramorit a dlažbu Mramora. Právě více jak 40ti leté zkušenosti firmě prý pomáhají vytvořit dlažbu, která si vás získá.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Dlažba Granex je vhodná jak do interiéru tak i exteriéru. Její unikátnost spočívá mimo jiné v její síle či chcete-li tloušťce. Jde pouze o 2 nebo 2,2 cm, a to při zachování kvality klasické dlažby. Můžete ji tedy použít i jako obklady na stěnu. Druhou předností je to, že je tato dlažba kalibrovaná, což znamená, že je její spodní strana ideálně rovná a vy ušetříte i na lepidle.

Dlažba Mramorit je také plošná dlažba, která se hodí jak do interiéru, tak i exteriéru. Pokud jde o tuto dlažbu opět vyzdvihneme jen některé její vlastnosti, neboť na celý popis by nebylo dostatek místa. Tato dlažba díky technologii zpracování se hodí do vysoce zatěžovaných prostorů. Je to také mrazuvzdorná dlažba s minimální nasákavostí a můžete jí položit přímo do štěrku, písku nebo na terče.

A dlažba Mramora je vlastně broušenou dlažbou do vnitřních prostorů a může jít o prodejní plochy, chodby a schody bytových domů, školy, nemocnice, garáže a mnoho dalších prostorů. U této dlažby můžeme pro změnu vyzdvihnout její otěruvzdornost a ekologickou nezávadnost.

Je pochopitelné, že všechny tři typy dlažby mají mnoho vlastností stejných, a tak výše zmiňované vlastnosti u jednotlivých dlažeb jsou pouhým příkladem. Více se dozvíte na domovských stránkách.

Co byste ještě měli vědět
V současné době je teracová dlažba impregnovaná přímo při výrobě, a tím se její kvalita výrazně zvyšuje. Impregnace zapečetí pohledovou stranu, ale zachová její prodyšnost. Chrání proti povětrnostním vlivům. A přesto, že sídlíme ve Vápenné naše dlažba je díky impregnaci 100% bez vápenných výkvětů.
(3. 12. 2012 | akkord)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí