Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Dopřejte svému tělu očistuBěhem celého života jsme vystavováni škodlivinám z ovzduší a potravin. Díky těmto vlivům se naše tělo zanáší a je prý potřeba jeho očista - detoxikace. Na toto téma se specializují webové stránky Detoxikace a očista organismu, na kterých najdete mnoho užitečných informací o očistě všech orgánů v těle. Léto je prý ideálním obdobím pro odlehčení jídelníčku a zbavení se špatných stravovacích návyků.

Očista a detoxikace organismu: Jak na detoxikaci střev, ledvin a jater během celého roku.
Detoxikaci orgánů prý podpoříte nejen zdravější stravou, která by měla být založena na kvalitních sacharidech, tucích, bílkovinách a jejich vyváženém poměru. Nezapomínejte ani na vlákninu. Té jako Češi máme ve stravě nedostatek. Což je škoda, jelikož právě vláknina představuje účinnou prevenci před rakovinou tlustého střeva.

Najdete tu například...
Web se rozděluje do několika částí. Na hlavní stránce najdete obecné informace o detoxikaci, která by měla být založena na odkyselení organismu a dosažení takzvané acidobazické rovnováhy. Tohoto stavu dosáhnete, když ze svého stravování vyřadíte rafinovaný cukr, bílou mouku či nekvalitní nasycené tuky. Naopak si dopřejte dostatek pohybu, doplňujte minerály a vitamíny, pijte ovesný čaj a čistou vodu. Neméně důležitý je také spánek, a to alespoň 7 až 8 hodin denně.

Stránky dále obsahují podrobné informace o detoxikaci jater, střev a ledvin. Najdete zde i tipy na konkrétní doplňky stravy, které můžete pro podporu detoxikačních procesů vyzkoušet. Jaro a léto je ideální dobou pro očistu těla, jelikož venku je tepleji a naše strava je v této době bohatší na ovoce a zeleninu. Častěji saháme po vodě a upouštíme od tučných a těžkých jídel.

Ještě několik poznámek
Na závěr bychom vás chtěli upozornit na detoxikační dotazník, nacházející se na webových stránkách. Prostřednictvím něj zjistíte, jestli detoxikaci potřebujete či nikoliv. Detoxikace dokáže výrazně zlepšit vaše stravovací návyky a ukázat cestu ke zdravějšímu životnímu stylu.

POZOR: Informace na jakémkoli webu nemají povahu odborné lékařské rady. Vždy doporučujeme konzultovat jakoukoli změnu životního stylu s odborníkem!
(5. 7. 2013 | pshkcz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí