Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Obchod a služby

Čtyřkolky Gladiator jsou tu pro vásJak v České republice tak na Slovensku jsou čtyřkolky Gladiator stálicemi už po mnoho let. V obou zemích prý patří mezi nejprodávanější čtyřkolky. Kde se o nich na webu dozvíte více?

Pracovní a užitkové čtyřkolky Journeyman cz: Pracovní čtyřkolky od CFMOTO jsou známé v ČR jako čtyřkolky Gladiator.
Čtyřkolka Gladiator pochází ze země obrovských protikladů. Čína je dnes jedna z mála ekonomik světa, která velikou rychlostí dohání takzvaný „západní“ svět. Společnost Zhengjiang CF Moto Power Company LTD dokazuje v posledních letech velmi veliký kvalitativní růst. V továrně CFMOTO se vyrábějící statisíce špičkových skútrů, desetitisíce čtyřkolek, tisíce motorů a mj. i luxusní jachty.

Jeden příklad za všechny
Na webu se o čtyřkolkách dočtete mnohé. Zajímavé třeba je, že výše zmíněná továrna se nachází v novém komplexu v nejvyspělejší části Číny, ve městě Hangzhou, „kousek“ od Šanghaje (cca 250 km.

Stavba továrny CF Moto je konstruována pro ty nejpřístnější bezpečnostní a provozní kriteria a i pro velmi skeptického Evropana je tohle veliké překvapení. Montážní linky, špičkové nejnovější CNC obráběcí stroje, designérská studia, administrativní zázemí a obří skladovací a výrobní haly jsou toho prý po detailním prohlídce důkazem a navíc všude vládne bezmezná čistota.

Testování každé čtyřkolky je prý opravdu precizní a návštěvník, který to vidí je velmi mile překvapen důkladností těchto testů. Každý stroj musím být připraven pro export k některému z významných obchodních partnerů společnosti CF Moto, kterých jsou po světě desítky a mezi něž právem patří dovozce do ČR a SR, společnost Journeyman.

V Roce 2012 továrna CFmoto uvedla nové dvouválcové osmistovky Gladiator X8 EFI V-twin a značka Gladiator se dostala do kategorie, kterou zatím dosahovaly pouze čtyřkolky z opačného konce světa. Nový Gladiator X8 EFI V-twin je dobře připraven na soutež s ostatními osmistovkami a nejen v Čechách se stal absolutním čtyřkolkářským bestsellerem! Gladiator po uvedení do prodeje se prý stal nejprodávanější čtyřkolkou v Velké Británii, ČR, SR, Rusku, Rumunsku a v mnoha jiných zemích po celém světě.

V sekci profesionální pracovní čtyřkolky najdete na webu firmy Journeyman CZ všechny varianty a typy čtyřkolky Gladiator.

Na závěr
Letošní rok 2013 je ve znamení UTV a SSV. Právě teď se nachází v prodeji pracovní Gladiator UTV 800 EFI V-Twin.
(9. 5. 2013 | otikk33)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí