Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Čistítko na mobil je jen jednou z řady možností...V dnešní době moderních technologií patří mezi nejrozšířenější takzvané chytré telefony. Tyto mají samozřejmě své obrovské výhody ve funkčnosti a vybavenosti, ale jednou z jejich nevýhod je displej, který je většinou velmi snadno a rychle špinavý a umazaný. Čistítko na mobil je tak velmi užitečným reklamním předmětem, který je navíc stále na očích. A je jedním z řady předmětů, které nabízí web, o němž tu dnes bude řeč.

CZECH IMAGE - reklamní předměty : Například čistítko na mobil je velmi užitečný reklamní předmět.
Společnost Czech Image, které představovaný web patří, pro vás připravila právě tuto novinku. Nejen že tento výrobek pomůže majiteli mít během chvilky znovu čistý displej nejen mobilního telefonu, ale s pomocí dodavatele pomůžete tento jedinečný produkt použít i k propagaci vaší firmy.

Příklady použití
Látkový polštářek, který je z jedné strany opatřen antistatickou textilií s jemnými krátkými chloupky pro čištění displeje nabízí dostatečný prostor pro zviditelnění vaší firmy. Dodavatel nabízí velké množství druhů těchto leštítek, které můžeme vyrobit v jakémkoli tvaru, barvě, či  motivu.

Velkou výhodu je, že tento produkt bude stále na očích vašich potencionálních klientů a zákazníků. Dnes používá mobilní telefon snad každý, což je veliká výhoda, neboť se leštítko dostane mezi velký okruh lidí a vaší firmu si budou připomínat každý den.

Specifikace produktu: Čistítko na displej vyrobené z mikrovlákna dodáváme na plnobarveném papírovém kartonku s vámi zvolenou grafikou. Čistítko je vyrobeno ze speciálního materiálu, který velmi dobře přilehne na jakýkoli povrch, nezanechává stopy a je odolný vůči poškození.

Minimální odběr tohoto výrobku je již od 100 kusů a vztahují se na něj všechny již výše uvedené výhody. Základním tvarem je kulaté provedení o průměru 33mm, nebo čtvercové provedení o velikosti 28x28 mm. Čistítko je zabaleno v igelitovém zalepeném sáčku na papírovém kartonu velikosti 55x85 mm, s plnobarevným oboustranným potiskem.

Co byste ještě měli vědět
Veškeré výše uvedené specifikace jsou ovšem základní, vašim představám se samozřejmě meze nekladou a dle dodavatele je jen na vás, jaké tvary velikosti a provedení si zvolíte.
(9. 5. 2011 | czechimage)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí