Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Vzdělání

Praktické informace o cestování v RakouskuChystáte se do Rakouska? Na lyže, na pěší tůry po horách, za kulturou, za přírodními krásami? Pak pro vás máme tip: Nové informační stránky na webu MapsGuides se věnují právě Rakousku - a to samozřejmě i v českém jazyce.

Rakousko - mapy, cestování: Praktické turistické informace o Rakousku.
Jak už bývá na portále MapsGuides zvykem, nabízí stručný a přehledný pohled na danou zemi; najdete tu tedy opět základní praktické informace počínaje cenovou hladinou přes odkazy na místní veřejnou dopravu až po informace o počasí. Nechybí ani přehledné mapy, a to jak celého Rakouska (z Google Maps), tak i vybraných měst.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webových stránkách najdete jednak přehled největších turistických zajímavostí Rakouska, jednak informace o veřejné dopravě, o ubytování v Rakousku, o počasí - historickém i tom aktuálním, o možných organizovaných výletech i o dostupných průvodcích. Nechybějí ani dvě základní doporučené trasy, pokud byste se chtěli vydat napříč Rakouskem. Ale i pokud se vydáte za jedním konkrétním cílem, najdete si tu to své - právě třeba ono již zmíněné ubytování nebo nabídku organizovaných zájezdů.

Na závěr
MapsGuides si nehraje na komplexního knižního průvodce, ale nabízí stručný, jasný a rychlý přehled o jednotlivých zemích - a nyní tedy nově i o Rakousku. Pokud se tedy do Rakouska chystáte, návštěvu těchto stránek vřele doporučujeme.
(16. 12. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí