Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

TimoCom představuje burzu skladových prostorSpolečnost TimoCom Soft- und Hardware GmbH představila na letošním veletrhu IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru novou celoevropskou burzu skladových a logistických prostor. A podrobnosti samozřejmě najdete na jejím webu.

TimoCom - Doprava s budoucností: Poskytovatel IT služeb všem firmám podílejícím se na přepravě.
Burza skladů je logickým rozšířením produktového portfolia společnosti TimoCom a optimálně prý doplňuje dosavadní spektrum jednorázových a dlouhodobých obchodů v dopravní branži. Avšak nejenom to: Burza skladů je zajímavá i pro ostatní obory. Jedná se prý totiž o největší nabídku skladovacích ploch v Evropě – a ty nejsou nezbytně nutné pouze pro společnosti podnikající v dopravě a logistice.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
„S burzou skladových prostor jsme již od začátku lídrem evropského trhu. Máme za sebou spoustu práce a našim zákazníkům můžeme nyní nabídnout až 30 000 skladových a logistických ploch,“ říká Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom. „To ale ještě není všechno. Vycházíme z toho, že naši burzu skladových prostor budou používat také firmy podnikající v jiných oborech, aby využily velký celoevropský dosah společnosti TimoCom."

Burza skladových prostor funguje jako virtuální tržiště. Uživatel zadá svoje požadavky do vyhledávače skladů, například typ skladu, velikost či umístění, a následně se mu zobrazí volné skladovací a logistické plochy odpovídající jeho vyhledávacím kritériím. To umožňuje zákazníkům TimoCom reagovat obzvlášť rychle a flexibilně na případný nedostatek skladovacích kapacit.

Všechno funguje i naopak. Poskytovatel volných skladovacích prostor uvede v rámci burzy kapacitu, kterou dává k dispozici. Doplní přitom všechny podstatné informace, umožňující snadné nalezení skladů a ploch. Tímto způsobem lze podstatně zlepšit vytížení volných skladů.

„Zákazníkům z oborů dopravy a logistiky nabízí burza skladů společně s TC Truck&Cargo, lídrem mezi burzami nákladů a volných vozů v Evropě, a TC eBid, platformou pro celoevropská výběrová řízení na dopravy, ideální komplexní balíček zajišťující vyšší efektivitu v každodenním podnikání“, je přesvědčen Frings.

TimoCom prý spouští burzu s 30 000 sklady ve 40 zemích Evropy.

Co byste ještě měli vědět
Klíčové údaje: Až 30.000 skladových a logistických prostor ve 40 evropských zemích, program dostupný ve 24 jazycích, pro zákazníky TimoCom je služba do 31. 3. 2013 bezplatná.
(24. 12. 2012 | Timocom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí