Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Poskytovatel burzy nákladů rozšiřuje službu TimoCom to goPoté, co byla v Evropě úspěšně přijata její služba TimoCom to go, nabízí společnost TimoCom Soft und Hardware od 1. srpna 2011 uživatelům své burzy nákladů a volných vozů TC Truck&Cargo praktické rozšíření: kromě telefonické informace o aktuálních nabídkách nákladů a volných vozů mají nyní zákazníci také možnost pověřit odborný personál firmy TimoCom zadáním nabídky vozidel do burzy. A informace zveřejňuje na svém webu.

TimoCom - Doprava: TimoCom Soft und Hardware byla založena 1997 a je poskytovatelem IT služeb.
Mnoho uživatelů burzy nákladů zná tuto situaci: Dopravce hledá po cestě vhodný náklad, je v časové tísni a nemá momentálně přístup do online burzy. Právě v takových případech pomůže služba TimoCom to go. Zákazníci zde dostanou nejen telefonické informace o aktuálních nabídkách nákladů a volných vozů, ale nyní si také mohou nechat zadat nabídku volných vozů do TC Truck&Cargo.

Příklady použití
Zadání nabídky do burzy: Na základě telefonického požadavku zákazníka budou nabídky bezprostředně po rozhovoru zadány do burzy. Detaily týkající se nabízených volných vozů se potenciálním obchodním partnerům ihned objeví v programu. Aby mohli začít jednat, potřebují pracovníci firmy TimoCom od zadavatele pouze nezbytné informace, jako je například požadovaná relace nebo popis nákladního automobilu. Pro ověření zadané nabídky stačí, když zákazníci zanechají svou emailovou adresu ve svém firemním profilu v TC Profile nebo ji sdělí ve svém mateřském jazyce po telefonu. Na tuto emailovou adresu obdrží potvrzení se zadanými údaji příslušné nabídky.

Bezpečné ověření uživatele: Aby mohli zákazníci společnosti TimoCom bez problémů využívat mobilní službu i při dodržování těch nejpřísnějších bezpečnostních pravidel, je třeba dbát na pár věcí. Na počátku rozhovoru je třeba mít připraveny TimoCom ID a uživatelské ID k vlastní identifikaci. Potom zavolají zákazníci ze svého mobilního telefonu a musí dbát pouze na to, aby nebylo číslo volajícího skryté a dané mobilní číslo bylo zadáno ve firemním profilu v TC Profile.

Co byste ještě měli vědět
Představitel společnosti Marcel Frings komentuje rozšířenou službu: „Zadáním vozidel do burzy naším personálem pomáháme zákazníkům na cestách. Naši pracovníci jsou vyškoleni tak, aby mohli zadávat údaje jménem našich zákazníků. Obsáhlým identifikačním postupem se ubezpečujeme, že se skutečně jedná o jednoho z našich ověřených zákazníků. Jako obvykle nabízíme TimoCom to go i nadále ve 24 evropských jazycích. Tím jsme se stali jediným poskytovatelem na trhu, který bojuje se současným nedostatkem volných vozů."
(28. 11. 2011 | Timocom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí