Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Obchodování na pražské burzeBurza cenných papírů Praha je největší česká burza již několik let. Může se pyšnit dlouholetou historií, která nebyla zrovna ideální, ale všechny problémy přežila. Dnes je základním místem pro většinu začínajících obchodníků s akciemi. Kde se o ní můžete dočíst více, než jen základní informace?

Burza cenných papírů Praha: Všeobecné informace o pražské burze na jednom místě.
Nákup cenných papírů nabírá každým rokem na síle. Mnoho lidí přemýšlí o zhodnocení peněz ve vlastních rukou. Když se podíváme na aktuální situaci na trhu, úrokové sazby "bezpečných investic" se blíží 1 - 2% hranici ročně. To už je samozřejmě pro většinu lidí almužna. Vždyť ze 100 tisíc získají jenom 1 - 2 tisíce, potom se odečtou poplatky, inflace a stejně ke zhodnocení nedojde, dojde jenom k udržení stávající hodnoty peněz.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Před obchodováním na pražské burze je dobré seznámit se s jejími podmínkami. Na oficiálních stránkách prý bohužel moc informací nenajdete, a proto vznikly ony podpůrné stránky. Na webu naleznete všechny základní informace pro vstup na pražskou burzu, všechny základní pojmy související s obchodováním a další zajímavosti. Seznámíte se se vším, co vše patří do škatulky cenných papírů, co jsou a kde najdete kurzovní lístky, OTC obchody a další.

Na závěr
Obchodování na pražské burze autoři doporučují všem, kteří chtějí mít svoje investice ve vlastních rukou. V případě neúspěchu se můžete zlobit akorát sami na sebe, ale pokud se začnete online obchodování alespoň trochu věnovat, dostanete se prý na 2 - 3% ročně, což prý bude stabilní udržitelné zhodnocení.
(5. 6. 2013 | SubrJiri)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí