Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Plíseň v domě - není pro mě!Plíseň a vlhké skvrny na omítce, zdivu, obkládačkách, tapetách nebo jiných površích stěn nejsou pouze ošklivé, ale především představují značné zdravotní riziko, neboť mohou vyvolávat alergie, dráždivý kašel a další zdravotní problémy! S řešením vám pomůže dnes představovaný web.

izolace-snadno.cz: eShop s izolačními a sanačními materiály MEM pro stavebníky, kutily a DIY spotřebitele.
Důležité je plíseň nejen odstranit, ale i jasně určit příčiny jejího vzniku, které by měly být neprodleně sanovány! Příčinou vzniku plísně často bývají stavebně-fyzikální důvody, např. chybějící nebo nefunkční izolace ve zdivu nebo nedostatečná tepelná izolace, kdy v místech tepelných mostů dochází ke kondenzaci vodních par a následně tvorbě plísně. Pokud příčinu vzniku plísně neodstraníte vězte, že se k vám bude stále a ráda vracet.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Internetový obchod www.izolace-snadno.cz nabízí systémové řešení pro boj s plísněmi od jejich odstranění až po sanaci vlhkého zdiva.

Nabízeny jsou výhradně značkové výrobky německé firmy MEM Bauchemie, která má na poli výrobců stavební chemie více než 30letou tradici.

Bohatý sortiment výrobků je uzpůsoben pro řešení běžných problémů, vyskytujících se při rekonstrukčních pracích i při novostavbách, jako jsou stavební izolace proti vodě, sanace vlhkého zdiva, zmiňované odstraňování plísní v domácnostech, rozličná lepení a utěsňování spár i čistící a impregnační přípravky. Zkrátka: Podle dostupných informací MEM lepí – těsní – ošetřuje!

A mimochodem, věděli jste, že ke zmírnění výskytu plísní mohou pomocí i naprosto snadná opatření, jako například častější větrání, dostatečné vytápění nebo odsunutí těžkého nábytku od stěn?

Co byste ještě měli vědět
Na stránkách internetového obchodu www.izolace-snadno.cz naleznete stále se rozšiřující nabídku výrobků, včetně pracovních postupů, video ukázek jejich použití, bohatě popsaných projektů i odpovědí na nejčastější dotazy zákazníků a návštěvníků stránek.
(20. 6. 2011 | malina)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí