Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Není balení jako baleníChtěli byste zabalit, zvážit, potisknout nebo jen úhledně zatavit do sáčku svůj produkt? Pak navštivte dále popsaný web, kde se dozvíte více.

www.nedpak.cz: Firma Nedpak Packaging zajišťuje komplexní dodávky a servis automatických, poloautomatických a manuálních sáčkovacích impulsních strojů.
Jako výhradní dovozce v Čechách i na Slovenku, firma Nedpak Packaging zajišťuje komplexní dodávky a následný servis automatických, poloautomatických a manuálních sáčkovacích impulsních strojů. Systémy dávkovacích vah, strojů balících do teplem smrštitelné fólie pro jednotlivá i skupinová balení, ovinovací stroje a dodávky balících materiálů.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Prodávají nejen nové stroje, ale také stroje takzvaně z druhé ruky, které jsou repasované a je na ně poskytována záruka. "Nejvyšší evropská kvalita, spolehlivost a přesnost strojů je nesporně dána dlouholetými zkušenostmi předních dodavatelů, jako jsou značky AUTOMATED PACKAGING SYSTÉM, AVC, C-ONE, HERMA, INTROPACK, KRAUS Maschinenbau a další," říkají provozovatelé.

"Máme dlouholeté zkušenosti s distribucí a prodejem balících technologií v Nizozemí a naším mottem je být odborným, kvalitním a spolehlivým partnerem našich klientů," dodávají.

Na závěr
Pokud budete potřebovat využít např. balení do fólie, váhové dávkování, vkládání a etiketování nebo tisk a kontrolu kódů, zkuste právě tohoto dodavatele. Veškeré kontakty a užitečné informace získáte na webu www.nedpak.cz.
(13. 2. 2012 | nedpak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí