Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Zdarma Atlas světa - web a ebookPokud občas potřebujete informace o nějaké zemi světa, pak potřebujete atlas světa. iWorldAtlas je webová stránka, kde najdete právě takový atlas - jako webové stránky a bezplatný ebook ke stažení.

iWorldAtlas: iWorldAtlas: Atlas světa. Všechny země s vlajkami, mapami apod. Ebook zdarma ke stažení.
Stránky iWorldAtlas jsou vícejazyčné, texty jsou česky, anglicky, německy, francouzsky a v mnoho dalších jazycích. Ale co je ještě důležitější, jsou tu informace o téměř jakékoliv zemi světa, najdete tu jejich mapy, jejich vlajky a to vše je k dispozici na jednom místě. A pokud chcete atlas světa jako e-knihu, můžete si jej zde stáhnout ve formátech epub, mobi a pdf.

Příklady použití
Světový atlas na iWorldAtlas.com je snadno použitelný. Stačí vybrat zemi, o kterou máte zájem, a kliknout nebo ťuknout na odkaz na ni. Nebo zvolte nejdříve kontinent, pokud chcete.

Všechny informace o kterékoli zemi jsou na jedné stránce, takže je snadné získat rychlý přehled o ekonomice, politice a obyvatelích země. Najdete zde počet obyvatel, GDP PPP na obyvatele a mnohem více.

A pokud chcete používat atlas světa off-line, stačí si zde stáhnout zdarma e-book Atlas světa. Je k dispozici v mnoha jazycích a ve formátech epub, mobi a pdf.

Co byste ještě měli vědět
Na místě je ovšem zmínit i negativa, konkrétně jedno: Pro český jazyk je část informací vytvořena automatickým překladem (pro web i e-knihu), ne vždy je tedy tento atlas dokonale česky. Snad to autoři brzy vyřeší. Každopádně ale dejte tomuto světovému atlasu šanci. Je zdarma, snadno použitelný a nyní je plný aktuálních informací.
(3. 3. 2018 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí