Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače

Televize Prima přichází s videotékou



Několik dní uplynulo od představení videoportálu Prima Play. Jako poslední stanice představila Prima nový video archiv. Informace o něm nabízí specialisté z Eltasat.cz.

Eltasat.cz – satelitní technika: Maloobchodní a velkoobchodní prodejce satelitní techniky
Ten je přístupný zdarma a bez registrace. Na rozdíl od ostatní stanic přináší Prima tuzemské a zahraniční pořady. V současnosti nabízí několik zahraničních seriálů a dokument, v budoucnu Prima slibuje také zahraniční a české filmy.

Najdete tu například...
Po dlouhé době se tak mění přístup Primy k internetu. Dříve některé pořady nabízela ke shlédnutí prostřednictví Stream.cz a částečně také na předchozí verzi videoarchivu, který se objevoval u stránek jednotlivých pořadů. Nyní Prima nabízí videa ve svém novém archivu zdarma a bez reklam.

Je asi jen otázkou času, kdy se v pořadech objeví textová a video reklama. Portál Prima Play se trochu podobá starší verzi iVysílání od České televize, která však nabízí pouze vlastní produkci, bez zahraničních pořadů. To televize Nova s videoarchivem Voyo nabízí i zahraniční filmy a seriály, je nutné za ně však zaplatit. V budoucnu přístup k archivům jistě nabídnou i satelitní komplety a přijímače.

Jistou nevýhodou je to, že jednotlivé díly zahraničních seriálů nenechává Prima na internetu příliš dlouhou. Bývají časově omezeny cca týden od vysílání v televizi. Původní tvorby se to naštěstí netýká, ta je přístupná na neomezeně dlouhou dobu. Na portálu narazíte na zpravodajství, seriály, telenovely i na aktuálně vysílanou reality show Hotel Paradise.

Mezi jednotlivými pořady lze jednoduše vyhledávač či je filtrovat dle žánrů či televize, kde byly vysílány. Prima začíná brát internet vážněji a je patrné, že na něm chce začít vydělávat. Dobře je, že se Prima rozhodla pro model poskytnutí obsahu zdarma s reklamními prvky, které musí uživatel přetrpět.

Na závěr
S novým videoportálem souvisí i zrušení samostatných videoarchivů, které televize provozovala na jednotlivých webech - Prima family, Prima Cool a Prima love.
(20. 4. 2012 | petrik)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí