Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Obchod a služby

Antivirový systém NOD32 na antivirovém webuNOD32 může být správnou volbou, chcete-li mít svá data v bezpečí před viry. Stabilní hráč na trhu v oblasti antivirových systémů, používající ty nejlepší technologie. NOD32, antivirus, speciální aplikace pro odstraňování virů. Více se o něm dočtete na dále uvedeném antivirovém webu.

NOD32 na nejlepsi-antiviry.cz: NOD32 může být správnou volbou, chcete-li mít svá data v bezpečí. Více o něm právě zde.
Program NOD32 funguje podle výrobce rychle a spolehlivě, vašemu počítači zajistí kvalitní zabezpečení před viry. Je k dispozici v českém jazyce a zvládne ho prý nainastalovat i malé dítě. NOD32 dokáže dle výrobce odhalit i neznáme viry, má stabilní a dlouhodobé výsledky detekce virů.

Příklady použití
Chcete-li systém, který získal mnoho ocenění za úspěšnost detekce, zvažte NOD32. Antivirový systém NOD32 si můžete objednat pomocí licenčních klíčů v e-shopu nejlepsi-antiviry.cz.

Licenční klíč pro antivirový systém NOD32 a ESET Smart Security platí od data jeho vystavení. Objednáte-li si roční licenci v říjnu roku 2011, bude Váš licenční klíč aktivní 1 rok od října 2011, tedy do června 2012. Licence začíná běžet datem vystavení licenčního klíče (licenční klíč je vystaven po uhrazení objednávky). Pozor, platnost licence bohužel není závislá na tom, kdy ji zadáte do programu. Licence počíná běžet od data jejího vystavení.

Pracujete-li s internetem nebo elektronickou poštou, měl by antivirus být součástí softwarové výbavy vašeho počítače. Jedině tak budete v bezpečí.

Co byste ještě měli vědět
Více informací a možnost objednání systému NOD32 najdete právě na stránkách e-shopu http://www.nejlepsi-antiviry.cz.
(16. 11. 2011 | webkomplet3)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí