Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vzdělání

Proč a jak se učit anglicky?Dobrá znalost angličtiny je nepochybně velkou výhodou při hledání pracovního uplatnění a vyplatí se věnovat jí čas a energii. Blog, na který vás dnes zde upozorňujeme, vám s výukou tohoto jazyka chce pomoci.

Učit se anglicky: Blog se studijními materiály k angličtině pro studenty i učitele.
Blog Učit se anglicky je sbírkou učebních materiálů jak pro studenty, tak i pro učitele. Obsahuje velké množství cvičení, aby se každý mluvnický jev dal důkladně procvičit a stal se pro studenta druhou přirozeností. Díky tomu pak nemusí lovit v paměti a hledat správný výraz, protože je má zafixované a zautomatizované.

Příklady použití
Příkladem jsou třeba číslovky. Jsou docela obtížné, je jich hodně a jsou to abstraktní pojmy, které se špatně pamatují. V učebnicích je jim věnováno podle našeho názoru málo prostoru. Proto zde připravili řadu cvičení, díky kterým je možné si čísla a číslovky natrénovat tak, že přestanou být strašákem a stanou se rutinní součástí při používání angličtiny.

Blog se samozřejmě nevěnuje jen číslovkám, najdete tu i další zajímavosti, které se týkají tohoto zajímavého a žádaného světového jazyka.

Co byste ještě měli vědět
Naučit se jakýkoliv cizí jazyk vyžaduje čas a práci. Ale to nestačí. Ještě potřebujete mít z čeho studovat. Učebnice v některých případech neobsahují dostatek gramatických cvičení prostě proto, že by pak jejich rozsah byl neúměrně velký. Nás blog se snaží tuto mezeru vyplnit.
(13. 6. 2012 | arachne)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí