Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Zábava a volný čas

Amazon Kindle: Otázky a odpovědi, tipy a trikyKindle je nyní pravděpodobně nejlepší ebook reader na světě, a naprosto nejprodávanější zboží v obchodě Amazonu. Amazon tvrdí, že je také nejtoužebněji očekávaný dárek a že má nejvíce 5-hvězdičkových hodnocení ze všech produktů na Amazonu. Pokud vás zajímají některé tipy a triky o Kindle, čtěte dále.

Kindleboards: Mnoho informací - tipy a zkušenosti - s Amazon Kindle.
Existuje mnoho internetových stránek věnovaných Kindle - a my bychom vám dnes rádi představili Kindleboards.com. Najdete zde spoustu tipů a triků, uživatelské zkušenosti, problémy a jejich řešení - týkající se vaší čtečky elektronických knih Kindle. Web je sice anglicky, ale přispívají do něj lidé z celého světa. Chcete příklady témat, která jsou zde uvedena?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pojďme se podívat na některé z otázek a odpovědí na Kindleboards: Ví někdo, jestli lze dát vlastní spořiče obrazovky na Kindle 3? Pokud ano, jak to děláte? - Co myslíte? - Jeden z největších důvodů, proč jsem se rozhodl koupit Kindle 3 byl, že jsem si chtěl e-mailovat txt soubory z práce na KIndle...

Jsou tu opravdu tuny otázek a odpovědí: Měl jsem pár knih na paměťové kartě Memory Stick a nahrál je na můj Kindle 3. Budu je moci synchronizovat s jinými zařízeními..? Pomozte mi s ruským zobrazením na Kindle 3 ... Zatímco jsem si prohlížel nabídku v obchodě Kindle, objevila se zpráva: "Váš Kindle se nemůže připojit v tuto chvíli, prosím, ujistěte se, že jste v dosahu bezdrátové sítě a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, restartujte si Kindle z Menu."

Vím, že to tu bylo už dávno diskutováno, ale nemůže to téma najít. Mám Kindle 3, 3G ... když jsem si chtěl PDF knihy převést přes Calibre do mobi, formátování bylo hrozné! (Jen zkuste Mobipocket, funguje pro PDF mnohem lépe.)

Pokud se zajímáte o elektronické knihy, pak doporučujeme i naše tipy na knihy ke stažení zdarma.

Co byste ještě měli vědět
Máte-li zájem o informace o nejprodávanější čtečce ebooků na světě, Amazon Kindle, pak doporučujeme právě Kindleboards. Pravděpodobně zde najdete vše, co můžete z oblasti zkušeností a praktických rad potřebovat.
(16. 5. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí