Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Zakřičte si do své akustické pěnyJsme prý národem plným muzikantů. Spoustu z nás si rádo prozpěvuje, píská, hraje na hudební nástroj nebo přinejmenším alespoň na nervy jak se říká a všechny tyto decibely je potřeba umravnit tak, aby lahodily našim uším a zněly přesně, jak si interpret přeje. Jindy naopak potřebujeme zůstat neslyšeni a nerušit svým hlukem okolí. Poradí vám web Akustické Materiály.

Akustické Materiály: Specializovaná prodejna akustických materiálů.
Firma Akustické Materiály je specialistou v oboru akustiky. Nabízí širokou škálu zvukově pohltivých materiálů, mnoho druhů akustické pěny, zvukoizolačních panelů, zástěn z plexiskla a mnoho dalších moderních designových výrobků pro interiér za bezkonkurenční ceny na trhu. Samozřejmostí je prý profesionální zákaznický servis, rychlé dodací lhůty a poradenství v oboru akustiky zdarma. Firma má 14 vlastních patentů v oboru akustiky. Všechny její výrobky byly navrženy samotnými muzikanty, dlouhodobě testovány a průběžně upravovány přesně podle potřeb zákazníků.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Ze široké nabídky si prý vybere opravdu každý. Potřebujete-li levně zlepšit zvuk ve vaší zkušebně, eliminovat přeslechy a chaotické odrazy zvuku, jistě si vystačíte se základními druhy akustických pěn jako jsou Sinus, Vlnky nebo Trapez. S nimi se jednotlivé nástroje dobře oddělí, mnohem lépe se uslyšíte a zajistíte si tak kvalitní poslech vaší hudby.

Velmi známým a oblíbeným tvarem jsou prý taktéž Jehlany 7cm, které již v mnoha hudebních klubech a zkušebnách dokázaly své dobré vlastnosti. Společně s modelem V profil jsou velmi univerzálními tvary a pohlcují širokou škálu frekvencí.

Ovšem hledáte-li opravdu kvalitní akustické podmínky a nespokojíte se s průměrem, je potřeba myslet na nízké dunivé frekvence, které už tenké pěny bohužel nezachytí a poohlédnout se po některém silnějším tvaru z nabídky.

Možností je mnoho, a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, není nic jednoduššího než využít rychlého rádce na stránkách nebo kontaktovat některého z pracovníků firmy. Ti vám poradí správný tvar, navrhnou vhodné umístění a v případě zájmu také přijedou akustické úpravy sami provést. Takže pokud si nepřejete ztrácet čas s lepením akustické pěny, stačí si domluvit termín montáže a veškerou práci vám přijedou udělat kvalifikovaní pracovníci.

Akustická pěna je vhodná do mnoha míst s hudební produkcí – zkušeben, hudebních klubů, přednáškových sálů, domácích kinosálů, učeben uměleckých škol nebo třeba i obýváku každého z nás. Spoustu výrobku také využívají motoristi do svých aut pro tlumení hluku a vibrací. Ze stejného důvodu se často se používají jako vystýlky počítačových sestav a serverů. Neodmyslitelnou součásti sortimentu také jsou zvukoizolační panely, jejichž hlavním účelem je zabránit úniku hluku z místnosti a jsou využívány ve stavebnictví.

Co byste ještě měli vědět
Firma se snaží být moderní, zajímá se o nové technologie a budoucí trendy, snaží se předvídat a inovovat produkty přesně podle zákaznických potřeb a každým dnem pracuje na zkvalitňování nabízených služeb.
(29. 8. 2012 | sedlacek.tom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí