Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Aktualitycz.cz - váš denní příděl informací a zábavyAktualitycz je nový zpravodajský portál, na kterém naleznete spoustu novinek a aktualit ze světa i domova, zprávy pro ženy i o mužích. Na Aktualitycz.cz si prý přijde na ,,své“ každý, přináší novinky z domova i ze světa.

Aktualitycz.cz - denní příděl zpráv a zábavy: Nový zpravodajský portál, na kterém naleznete spoustu novinek a aktualit ze světa i domova.
Aktualitycz.cz, to jsou články o financích, autech, zdraví, ženách, vztazích. Poradí vám, kam na výlet či dovolenou. Je tam i možnost uveřejnění tiskových zpráv a PR článků. Tato služba je určena převážně pro firmy, ale zpravodajský portál Aktualitycz.cz se prý nebrání vydat názor i čtenářům a lidem kteří rádi píší.

Najdete tu například...
Níže si můžete přečíst ukázku z již vydaného článku, kterou vydavatelé poslali: Vhodným dárkem pro muže i ženy může být zážitek; Určitě jste již o zážitkových dárcích slyšely. Před pár lety to byl fenomén a ukázal nám nový směr ve věnování dárků.

Zážitky se staly hitem nejen pro období Vánoc. A jak je to s nimi dnes? Svět zážitků se nepatrně proměnil, ale popularitu si stále drží. Kdo jednou poznal kouzlo darování skutečného zážitku, jakým je let balónem, návštěva pivních lázní nebo víkend na zámku, už nechce více darovat obyčejné dárky…

"V současné době hledáme do svého týmu nadšené mladé lidi, kteří mají vášeň ke psaní a rádi by se uplatnili jako novináři zpravodajského portálu Aktualitycz.cz. Máte chuť začít psát zprávy z domova ze světa nebo psát o aktuálním dění? Napište nám na redakce@atualitycz.cz a dozvíte se víc," říkají provozovatelé.

Co byste ještě měli vědět
Provozovatelé mají zřejmě velké ambice, nechme se tedy překvapit.
(27. 5. 2013 | Aktualitycz.cz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí