Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Zábava a volný čas

Akustická izolace vyřeší vaše trableNabízejí přehledně zpracovaný katalog tržně dostupných akustických pěn - naleznete zde fotky, popisky a samozřejmě nemůže chybět poradna. O čem je řeč? O našem tipu na web pro dnešní den.

Akustická izolace: Specializovaná prodejna mnoha druhů akustických pěn a zvukoizolačních panelů za bezkonkurenční ceny.
Akustická pěna je specializovaná prodejna mnoha druhů akustických pěn a zvukoizolačních panelů za bezkonkurenční ceny na trhu. Díky jejím cenám, nadstandardnímu servisu a vysoké kvalitě se zde dle majitelů prodávají tisíce metrů čtverečních akustických materiálů.

Najdete tu například...
Jakou akustickou pěnu vybrat? Zkušebny: Amatérské i poloprofesionální kapely jsou na základě zkušeností spokojeny se základní akustickou pěnou typu Sinus 3cm. Díky této pěně není zvuk na zkušebně „mrtvý“, avšak dokonale eliminuje chaotický hluk, nepříjemné dozvuky, zvukové odrazy a zkrátka jednotlivé nástroje „roztřídí“ a zajistí dostatečný komfort při kapelních zkouškách, jelikož se každý z hráčů v kapele lépe uslyší A to bez zbytečného „přeřvávání“…

Samozřejmě není úplně od věci tyto Sinusy kombinovat např. se 7cm Jehlany, vypadá to esteticky lépe a hlavně si rozšíříte škálu kmitočtů, které vaše akustické materiály pohltí. Toto je vhodné zejména pro kapely s dechovými nástroji, sborem, nebo hlasitým bubeníkem jelikož jehlany nejlépe zvládají právě středy a výšky. Jehlany lze také použít, pokud potřebujete kromě vylepšení akustiky svou zkušebnu částečně odhlučnit od okolních prostor.

Nahrávací studio, Umělecká škola: Zvukaři i umělecké školy samozřejmě nejvíce žádají Jehlany 7cm a V profily. Doporučuje se však použít v profesionální branži materiály z nehořlavých pěn. Zejména ZUŠ, hudební akademie, třídy, sály - tohle všechno jsou veřejné prostory, kde by měly být dodrženy protipožární bezpečnostní předpisy.

Hudební klub: Do vašich hudebních klubů jednoznačně doporučujeme panely 200x100 cm Sinus z nehořlavé pěny. To z toho důvodu, že při vytlumení větší části vašeho klubu je pěna dostačující proti odrazu a nepříjemným ozvěnám při produkované hudbě a zároveň nedělá zvuk „mrtvý“ takže atmosféra živé hudby zůstane netknutá. Tyto pěny stačí připevnit na stropy a zdi jen v úrovni 2m nad zemí. Je to tak z toho důvodu, že cca 2 m od země vám zvuk z produkované hudby na koncertě nebo diskotéce pohltí publikum. Nic nezkazíte tím, když nad pódium a na zdi za ním nalepíte něco silnějšího. To znamená např. Vlnky 4,5cm nebo Jehlany 7cm. Doporučujeme do vašeho klubu používat výrobky z řad nehořlavých pěn.

Stavebnictví, domácnost izolace proti hluku, HIFI systém: Akustické pěny jak je známe (sinus, jehlany, vlnky) jsou výrobky, které částečně izolují zvuk - nicméně jsou spíše určeny k akustickému zkrášlení prostředí. V případě, že potřebujete odizolovat strop nebo nějakou příčku, nejlepší k tomuto účelu je novinka – zvuková izolace z Pe pěny BEZ STRUKTURY. Jedná se o panely 200x100 cm, které se dodávají v tloušťkách 7 a 9 cm. Jsou výborné v tom, že jsou dělány jako akustické obklady, to znamená z polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou - ale je to tlustý panel bez struktury. Velkou výhodou této izolace je to, že jsou pevné a hladké. To znamená, že přímo na tuto izolaci můžete nalepit např. lehké polystyrenové stropnice nebo lehké korkové obklady apod. Kromě zvukově izolačních vlastností tyto obklady poslouží také jako tepelný izolant.

Na závěr
Na webu najdete také kromě široké škály produktů také velmi užitečného rádce - který vám poradí jak při výběru relevantní pěny, tak při jejím připevnění.
(22. 4. 2010 | stibor)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí