Neděle, 29. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Prsteny ze žlutého i bílého zlataJste milovníky šperků? A konkrétně prstenů? Potřebujete je pořídit své drahé polovičce? Nevíte si rady? Na internetových stránkách www.zlateprsteny.com naleznete spoustu zajímavých informacích o zlatých prstenech ze žlutého i bílého zlata.

Zlaté prsteny: Vše potřebné o zlatých prstenech. Podrobné informace o prstenech z bílého i žlutého zlata. Zásnubní i snubní prsteny.
Šperkům byl odpradávna přikládán velký duchovní a kulturní význam. V průběhu let se sice tato tradice téměř vytratila, ale šperky si svou oblibu mezi lidmi drží neohroženě dále. V současnosti jsou šperky vyráběny z několika různých kovů, jako je například zlato, stříbro či chirurgická ocel.

Najdete tu například...
Nastávající manžele bude jistě zajímat rubrika, jež se věnuje zásnubním a snubním prstenům. Také si zde můžete prohlédnout krátkou nabídku jednotlivých druhů zlatých prstenů.

První příčku v oblíbenosti si stále drží šperky z tradičního zlata. A zejména zlaté prsteny ještě stále neztratily svoje kouzlo. Kouzlo zlatých prstenů je především v jejich jednoduchém, ale elegantním a krásném vzhledu. Zlaté prsteny jsou také vhodné pro většinu věkových generací a sluší opravdu každému.

Co byste ještě měli vědět
Zlaté prsteny se dělí na dvě skupiny – prsteny ze žlutého zlata a prsteny z bílého zlata. Žluté zlato je staletími prověřeným materiálem, který dokáže i v dnešní době překvapit a nadchnout. Poslední dobou si oblibu získávají také prsteny z bílého zlata. Bílé zlato vzniká přimícháním palladia, stříbra nebo niklu do žlutého zlata.
(26. 4. 2010 | zlateprsteny)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí