Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl | Zpravodajství

Pro zdraví a pro správný životní stylPatříte-li k lidem, kteří soustavně pečují o své zdraví a snaží se žít tím správným stylem, pak se jistě čas od času poohlédnete po vhodné radě i na webu. A pokud tak ještě nečiníte, zkuste zamířit na stránky PramenyZdravi.cz, které nabízejí širokou škálu novinek a dalších textů na téma zdraví a životního stylu. Na své si tu přijdou příznivci běžné i alternativní medicíny, psychologie i řady dalších oborů.

PramenyZdravi: Novinky ze světa léčení a zdravého životního stylu.
Záběr stránek je opravdu velmi široký: Najdete tu rady ohledně zdravého bydlení, informace o problematice těhotenství, ale třeba i speciální rubriku o čínské medicíně nebo o výchově dětí. Alergici jistě přivítají pylový kalendář a třeba pro zábavu je tu možnost složit si puzzle.

Najdete tu například...
A jaké konkrétní informace na PramenyZdravi najdete? Tak třeba na začátku listopadu nechyběla aktuální zpráva s titulkem „Šest žen z deseti o Vánocích přibere“, v níž se mimo jiné pravilo, že šest žen z deseti přibere o vánočních svátcích dva až tři kilogramy. A jen sedm procent žen se snaží hned od Nového roku kila shazovat. Informaci do jisté míry doplňovaly zprávy tvrdící, že lidé, kteří jídlo rychle hltají, pravděpodobněji ztloustnou, případně to, že pravým důvodem hubnutí a tloustnutí u žen jsou jejich muži. Kdo hledá radu, co s tím, dozví se, že kdo chce hubnout, má hodně snídat (snídaně prý má pokrýt až polovinu denní kalorické spotřeby), ale měl by si dát naopak pozor na diety doporučované v časopisech.

Pokud vás zajímá vliv vitamínů a dalších látek na tělesné funkce člověka, možná zamíříte do rubriky Vitamíny. Zde se například dočtete, že vitamín D zřejmě zpomaluje stárnutí nebo že selen chrání tělo proti rakovině a infarktu. Obě tyto zprávy jsou ovšem staršího data (a novější chybějí), druhá z nich je navíc reklamou. Naopak kritičtěji se k vitamínům staví článek Zapomeňte na věčné pravdy o prospěšnosti vitamínů.

Na závěr
Pokud hledáte zdroj informací o různých aspektech ochrany zdraví a zdravého životního stylu, PramenyZdravi.cz určitě stojí za vaši pozornost. Web je pravidelně updatovaný (byť totéž nelze říci o všech rubrikách) a informace, které nejsou přímo převzaty z ČTK, bývají i poměrně podrobné a zajímavě podané.
(12. 11. 2008 | papoxa)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí